Wpis z mikrobloga

Tak się rozglądam za czymś tanim, na ramie i z automatem. W zasadzie im starsze i tańsze tym lepsze, takie w koło komina.
Myślałem nad pierwszym Trooperem bo miewa fajną skrzynię 2H/4H, szkoda tylko że nie ma 2 sztywnych mostów. Czym jeszcze powinienem się zainteresować, bo słaby z motoryzacji jestem (ʘʘ)

#4x4 #offroad #samochody
  • 10
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: cena nie jest aż taka istotna, bardziej brakuje mi ciekawych modeli z lat '90 w takiej konfiguracji. Cheroka nie lubiłem. Range Rovera już mam, tylko mi go szkoda topić, bo fajny rodzynek. Szkoda, że do uaza, aro itp. nie robili automatów :)
No ale dobra, 6-10k za stan do remontu.
  • Odpowiedz
@tre33: Więc tak.
Za dychę spokojnie kupisz Samuraja w dobrym stanie bez żadnych modów.
Spokojnie kupisz też w dobrym stanie KiA Retonę, Daihatsu Feroze lub Rocky, Nissana Terano 1, Pajero 1.
Frontery oraz klona Isuzu unikaj bo wadą jest dziadowate wykonanie.
Ja bym celował w Samuraja, ale co człowiek to gust więc powodzonka w szukaniu (σ ͜ʖσ)
Na terenie śląska służę pomocą w
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: królu złoty, samurai w automacie? Retina też nie wychodziła z automatem. :)
Do samuraja dubia automat z innych suzuk ale chyba nie opłaci się skórka za wyprawkę. Tym niemniej dzięki za propozycję! W razie potrzeby będę prosić o pomoc.
  • Odpowiedz
@tre33: A za retonę fakt mój błąd bo jeździłem jakimś ulepem ze skrzynią chyba ze sportage albo cholera wie czego.
Jak masz mały budżet to szukaj jeszcze egzotyków Korando i Safari, w obu miałem okazję pobrykać i Korando ma fajną skrzynię i samo idzie jak dzik w kartoflach. Mimo że wygląda jak jedna z Godlewskich po nastrzyknięciu to mimo wszystko fajne autko.
  • Odpowiedz
@tre33: Jako posiadacz samuraja, nie byłbym pewny utrzymania budżetu 10k chyba, że zaakceptujesz oprócz jego stanu (coraz gorzej te sztuki wyglądają) konieczność prędzej czy później potrzebnych modów typu zawieszenie, tarcze na tył itd.
Wsadzenie automatu z vitary jest realne, ale przy swapie na 1.6 wzwyż (co serdecznie polecam).
Może vitara w automacie i swap przedniego mostu na samurajowy (albo homemejdowy)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz