Wpis z mikrobloga

Kto kojarzy Jacka zapraszającego na obiady na Krupówkach? Bardzo charakterystyczny chłopak :> Nigdy nie rozkminiam ludzi, którzy przechodząc obok niego przetaczają taką konkretnę zwałę. Chłopak sobie pracuje, jest sympatyczny, nie robi nikomu krzywdy, ale to co niektórzy do niego (lub po prostu głośno) wygadują jest bardzo słabe

#krupowki #zakopane #polaczki
Aerials - Kto kojarzy Jacka zapraszającego na obiady na Krupówkach? Bardzo charaktery...
  • 13
@Aerials: Ja chodzę po Krupówkach w miarę często (unikam, ale czasem trzeba coś w np. Rosmanie kupić) to Jacuś zawsze mnie #!$%@?. Szczerze współczuje pracującym w okolicy słuchać tego 8h dziennie. Kiedyś spotkałem go, gdy wsiadał do autobusu. Jechał do Białego Dunajca i rzucał teksami w stylu "Babciu, pocałuj się w pompkę" etc. :D
@baczus: Co Ty mówisz :D Ja widziałam go w Europejskiej w mocno późnych godzinach, ludzie go zaczepiali ("sieeeema"), a on nic :)

Tak jak pisałam wcześniej, dostał mandat za darcie japy, bo słychać było go już na początku Krupówek :D Ale co do #!$%@?, przechlapane mają też Ci stacjonujący obok stoisk z płytami z góralską muzyką
@Aerials: Swego czasu tata słuchał dużo Radia Alex. Tam puszczają w kółko muzykę góralską na przemian z disco polo. Po jakimś czasie przyzwyczaiłem się, ale prawie zawsze słuchawki na uszy.