Wpis z mikrobloga

Witajcie ! Czy wiecie w którym nowym telefonie Xiaomi jest możliwość systemowego nagrywania połączeń ? Mam obecnie mi 9SE miui 12 i on ma to. A byłem ostatnio w MM sprawdziłem każdy telefon z wystawy to żaden nie miał ... A potrzebuje na firmowke . Cena mało ważna #xiaomi #miui #telefony
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: a znasz jakieś współczesne modele innych firm gdzie nie blokują nagrywania? Tacy producenci bardziej dla nas egzotyczni też mają blokadę? Typu realme , jakieś oppo czy coś w tym stylu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czyzyksoft: w zasadzie poza Xiaomi nikt nie dodawał własnego programu do nagrywania. Mnie interesuję czy zewnętrzne programy działają w tych markach. W stylu Acr. Bo ten wbudowany program xiaomi i tak był kijowy.
@Ramone: acr używałem w A1 było ekstra dopuki właśnie google nie zmieniło polityki. Można używać dalej programu ale nie podpisuje zapisanych nagrań a jak robię dziesiątki połączeń dziennie to nie da się tego używać bo jak tu w gąszczu nagrań odszukać właściwe . Ja nie narzekam na wbudowany a nawet jestem mega zadowolony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czyzyksoft: ale nagrywa. W innych telefonach nawet już nie nagrasz niczego. Tylko siebie bo google zblokowało. Chyba że producent telefonu to obejdzie.
@Ramone: rozumiem , nie spotkałem się jeszcze z tym że nie da się nagrać . No to jeszcze bardziej mnie zdolowales :-D . Na necie znalazłem tylko jeden nowy mi9se za 1500 to chyba będę musiał jego kupić jak nie ma alternatywy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czyzyksoft: podobno zmieniając soft na nieoficjalny xiaomi.eu jest nagrywanie. Jak chcesz się bawić w wgrywanie to poszukaj modelu na który są softy od xiaomi.eu
@czyzyksoft: nie chce Ci psuć nadzei, ale Google walczy równie zaciekle z nagrywaniem połączeń, co z custom romami / rootem. Może się tak zdarzyć, że na MiuiPolska nie będzie działać aplikacja bankowa czy nie zapłacisz Gpay przez NFC

Ostatni porządny telefon z nagrywaniem rozmów to Mi Mix 3 5G. Kupisz od xkoomu z Outletu prawie nówkę FV23 za 1300 zł. Problemem jest kiepskie wsparcie soft, ale w październiku ma się pojawić
Dobra a dla siebie jak miał bym brać to ściągać z chin mi10ultra ? Czy wydaje mi się że trochę przepłacamy za niedorobione oprogramowanie aparatu ? Lub co innego cena jakość można brać ? Lubię dobry telefon ale na pewno nie gram na nim
mi10ultra


@czyzyksoft: Jakość zdjęć to bardziej kwestia matrycy niż softu. Omnivision zawsze był budżetowym sprzętem - taki mediatek wśród aparatów, który teraz aspiruje wyżej i wychodzi to różnie. No ale jest chiński, a Xiaomi próbuje się uniezależnić od Samsunga / Sony, jak wcześniej od Qualcomma

W mix 3 5g działa nagrywanie rozmów. Dla mnie jego wadą była waga. Aparat ma lepszy niż w Mi9, a przy tym mniej przekłamuje obraz od