Wpis z mikrobloga

Za pewno i na #redminote8 trafi #miui12 od #xiaomi. Ale czy warto aktualizować. Czytam komentarze w necie i piszą ludzie ze tel gorzej działa w sensie animację się zacinają, bateria leci szybciej. Jak dotąd jestem nie zadowolony z aktualizacji jakie wypuszczają. Kiedy kupiłem swój pierwszy telefon tej marki czyli redmi 7 na początku był idealny szybki, nagrywanie połączeń, bateria działała jak złoto po 3,4 dni bez ładowania, kamera super. Więc myślę trzeba iść dalej i wpadłem w note 8 i jakiej było moje wk....e kiedy nie odczułem praktycznie żadnej różnicy na + za to na minus masę rzeczy brak nagrywania połączeń, Gogolowskie apki do SMS i tel, kontakty itp, ogólnie same minusy zmiany. Więc szczerze mówiąc nie cieszę się na tę aktualizację, no chyba, że ktoś mnie wyjaśni.
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcymon: jak Miui 10 na 11 się zmieniało tak samo było, większość negatywne opinie. Przeważnie ludzie przyzwyczajeni do czegoś ciężko znoszą zmiany. Brak nagrywania i w związku z tym wymiana apek dialera i sms to nie wymysł xiaomi tylko zapewne UE czy googla. Xiaomi chcąc zostać na rynku globalnym musiało się dostosować. Jak chcesz mieć dalej nagrywanie zainstaluj Miui polska.
zainstaluj Miui polska


@PaulStone: Pytałem po serwisach nikt tego nie robi a sam sie na tym nie znam. A co do zostawania na rynku EU przecież redmi 7 ma nagrywanie a jakoś jest na rynku aktualizacje non stop i nie usuwają tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcymon: to jest kwestia kiedy i z czym wyszedł telefon, bo zakaz nagrywania miał być od androida 10? A redmi to już raczej jak wyjdzie z androidem 9 10 czy 11 to już z nim zostanie, najwyżej aktualizują nakładkę