Wpis z mikrobloga

@Sqbfd: Mało który serwis poradzi sobie z taką operacją, trzeba przelutować kości pamięci na płycie. Jeżeli się jednak zdecydujesz, dodaj pamięć cache przy okazji.
@Sqbfd: Wg specyfikacji masz 2 sloty na RAM, w obu 2 kości 8GB.
Możesz samodzielnie rozkręcić wyciągasz obie i wsadzisz 2*16, 8 sprzedajesz na OLX.
Jak problemy z obsługą śrubokręta masz, to możesz w jakimkolwiek serwisie komputerowym to zlecić
@Sqbfd: tak, zostaw je dla świętego spokoju. Nawet nie musisz ich przekładać do naprawy, a wystarczy wsadzić je do paczki ze sprzętem. W sumie to nie dotyczy tylko Dell'a, a większości producentów na rynku
@Sqbfd: Poszukaj też czy pamięci jakie kupisz będą kompatybilne. Może to się wydać dziwne, ale np w serii XPS od Dell (konkretnie w modelu 9570) nie wszystkie ramy działają... Tutaj lista do XPS9570 https://www.reddit.com/r/Dell/comments/8r55ys/9570_working_ram_kits/ (zobacz jak dużo nie współpracuje...), więc dla świętego spokoju sprawdziłbym jak to wygląda w Precision.
Ja czekam już prawie miesiąc na RAM ze sklepu proshop.pl (ciągle przekładają wysyłkę, choć mieli je mieć na stanie). Z pamięciami do
@Sqbfd: Bloku numerycznego trochę brakuje, to fakt. Ostatnio pisałem dłuższego posta w odpowiedzi na tagu #dell, ale chyba jakiś Mirek usunął już swój wpis...
Ogólnie jak za tę cenę to było kilka dziwnych akcji z 9570. Najdziwniejsza rzecz to fakt, że laptop działa mega niestabilnie, gdy mamy zainstalowane Malware Bytes w wersji Premium... IKS DE tu pasuje jak nic... Przez przypadek trafiłem na jakiś wątek na forum Della i tam