Wpis z mikrobloga

powiem Ci, że z tym różnie bywa, czasami kryją się tam ciekawe osoby. Raz udało mi się poznać i spotkać streamerke. Z reguły są to dość wartościowe osoby z nieco odmiennym podejściem do życia niż lambardziary z 100 zdjęć na insta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TaboretBezPoszycia: a jednak post wcześniej zaprzeczyłeś sam sobie
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: Uznam to za tak. Mi osobiście nie podoba się zamysł gdzie ktoś będzie oceniał mnie po wyglądzie, a sam będzie się chował. Jasne, każdy liczy na piękną księżniczkę która ma dość bycia ocenianą tylko za wygląd, ale prawda jest taka że takie księżniczki są tylko w bajkach. Ktoś kto musi kombinować ma pewnie do tego powody i ilość takich pozytywnych przypadków, jak znana streamerka, jest porównywalna jak kropla do morza.
  • Odpowiedz
@Bajczarz: Napewno masz trochę racji ale sam nie miałem na początku zdjęcia ze względu na #!$%@?ą samoocenę. Gdy wysyłałem zdjęcie po przejściu na massangera wszystkie chciały kontynuować znajomość. Pod tymi obrazkami kryją się w dużej mierze osoby które można nazwać damskim przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiele z nich nie jest świadoma swojej piękności. Oczywiście można się spazyc ale co z tego? Zawsze można poćwiczyć rozmowę.
  • Odpowiedz