Wpis z mikrobloga

@kamisiek: nie, ogólnie na 3 walki, tak jak np. Bestia piechowiak. Ale fakt Popkowi będzie zależało żeby stoczyć je jak najszybciej bo ewidentnie siadają mu oczy i nie zdziwił bym się jakby usłyszał od lekarza że góra 2-3 lata i będzie ślepy. Odrazu jak pokazał się na konferencji to tak zacząłem podejrzewać a wywiad u Paciorka mnie tylko w tym upewnił, chodzi o te jego ciemne okulary
@KosmicznyJanusz: czyli nic potwierdzonego, ale może do walki dojść. a co do oczu to przykra sprawa, jeżeli straci wzrok całkowicie to ta sytuacja będzie przypominała pakt z diabłem, ogromna sława i pieniądze w zamian za wzrok
@kamisiek: no przykre, a to wszystko żeby "wyglądać jak człowiek" ogólnie nie jestem jego jakimś turbo fanem ale byłem na ostatniej jego walce dla KSW i widziałem go na własne oczy, wtedy wyglądał na ulańca, teraz prezentuje się dużo lepiej, i co by nie mówić pokazał się w ostatniej walce bardzo dobrze, tylko te doniesienia że i tak w #!$%@? wali z treningami i ta jego kondycja no budzi pewne obawy.