Wpis z mikrobloga

Drogie dziewczyny powiedzcie dlaczego takie jesteście, że jak ktoś tzn chłopak jest za dobry miły i w ogóle, to mówicie, że jest nudny i często z nim zrywacie? Przecież normalnym jest, że chyba bardziej lubimy i chcemy się zadawać z ludźmi, którzy są dobrzy, nie dość, że jesteście i tak już skomplikowane to jeszcze często szukacie dziury w całym? Ja będąc dziewczyną gdyby ktoś był dla mnie ok to bym się jego trzymał, a nie gadać, że za nudny itp? Dlaczego gardzicie spokojnymi i miłymi chłopakami? Dlaczego czekacie tylko na chadow i patrzycie tylko na pieniądze? Tak to się mówi i mienicie się na takie cudowne, empatyczne, mile itd, a tak na prawdę często jesteście cyniczne, zarozumiałe egoistyczne i wredne? Spokojnie po prostu mi powiedzcie dlaczego to tak jest?

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #polska #blackpill #takaprawda #rozowepaski
  • 31
  • Odpowiedz
@Rumix24: dlatego, że dla kobiety musisz być wyzwaniem. Jeśli jesteś dla niej miły i dobry, to ma Cie w dupie, bo odczuwa podświadomie, że ma Cie w kieszeni. Jeśli jej pokażesz, żeby #!$%@?ła, to zaczyna sie Tobą interesować, bo już nie ma Cie w kieszeni i będzie się przymilać tak długo, aż znowu wyślesz jej pierwszy sygnał, że ma Cie w kieszeni, po czym znowu będzie miała Cie w dupie.
  • Odpowiedz
Kiedyś miły sympatyczny to mógł zbierać jagody w lesie albo robić za przynętę


@vcode69: no tak, a zjadłby się mięsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rumix24: dlatego trzeba być bestią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myśliwym, łowcą i czasem #!$%@?ć lasce, aby poczuła twoją potęgę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rumix24: Lol bo wygląd jest ważniejszy od charakteru? Poza tym, dziewczyny żyją emocjami, bardzo ich potrzebują, a taki chłopak spokojny, nie zapewni mi tego. Po za tym żyjemy w świecie, gdzie gardzi się facetami, introwertykami - bo to jest mylnie utożsamianie że to słabość - która jest akceptowalna tylko u kobiet.
Czyli pierwszy wybór to wygląd, a potem NIE NUDNY charakter. Bez tych dwóch zalet, chłopak długo nie nacieszy się
  • Odpowiedz