Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #renczniktrades #bitmex

Zaspałem trochę, bo odwiedził znajomy.

AKTYWNE POZYCJE

1. XBTUSD Long

Long, który posiadam od kwietnia (xD) z początkowym entry price 6767 został już kilkukrotnie profitowany, później w momencie dumpa w lipcu dołożyłem przy ~9000, później znowu TP, a teraz podczas dumpa znowu dołożyłem i obecnie pozycja ma entry 9379, bo według mnie dump poniżej 9450 oznaczać będzie i tak zejście do poziomu nawet 7k. Tak, czy siak raczej wątpię, aby to się stało.

Kolejne TP mam zamiar wciągnąć nosem na poziomie ~12k, a resztę dalej zostawiam. Jeśli się powiedzie, to będzie pretendent do mojej najdłużej żyjącej pozycji w życiu po zeszłorocznym pięciomiesięcznym shorcie ETHUSD.

---

2. LTCUSD Long

Niedawno się pojawiła ta para na BitMex, fajnie, bo lubię zabawy z altami.

W poniedziałek weszło mi entry z poziomu 45.83 i trzymam, SL 44, dość nietypowo, jak na mnie, bo dość daleko od entry, ale LTCUSD to świeża para, a co za tym idzie podatna na manipulację bardzo intensywnie.

A dlaczego akurat ta para? LTCBTC obecnie ryje po podłodze, jeśli BTC dalej będzie bullish, to istnieje duża szansa na potężną pumpkę.

---

PLANOWANE POZYCJE

Na razie nic nie planuję, będę obserwować co się dzieję. Z perspektywy HTF jesteśmy srogo bullish i kolejna pompka na 12k oznaczać będzie konkretną kontynuację, a co za tym idzie nie da się ocenić gdzie wylądujemy. Te dwa longi mi wystarczą, a na ten moment przede wszystkim chcę znaleźć dobre wejście w jakiegoś shorta XBTUSD lub alta jakiego w parze z dolarem (raczej na pewno ETH ze względu na funding).
Pobierz
źródło: comment_1599678438eFCbi75cb5PobkpB1jVqVj.jpg
  • 2
@rencznik:

Long, który posiadam od kwietnia


Tylko pilnuj fundingu, bo może ci zjadać zyski.

Na LTCBTC już niektórzy zaczynają zwracać uwagę, raczej dość bezpieczny zakład – w najgorszym razie wykres będzie martwy jak na Doge.
@Manah: W przypadku BTC nie ma z tym dużego problemu, a LTCUSD również nie ma fundingu tak #!$%@?, jak to bywa z ETHUSD. Miałem na ten przykład longa ETHUSD z 250$, czy coś takiego i po tygodniu zamknąłem, bo zacząłbym dopłacać.

Właśnie też z tego względu poszukuję jakiegoś miłego shorta, aby zrekompensować straty na fundingu, no i hedge wiadomo.

Co do LTC, to istnieje szansa na przestowanie poziomu 0.0031 z 2017
Pobierz
źródło: comment_15996846553sGN7xB1lT3Kk4Iu2hkMhE.jpg