Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xmadesio: 500 GB series s to bardzo mało jak na konsole bez napędu i same gierki coraz więcej zajmują, po czasie możliwe więc że będziesz żałował chyba że i tak ogrywasz maks 2 czy 3 gry na przemian
  • Odpowiedz
  • 0
@RitmoXL
Mam GPU do września 2022r i xboxa bym miał tylko przez ten czas a potem PS5 bo jednak EXy lepsze.

Pieniądze nie są problemem więc 1k w tę czy w tę nie robi mi różnicy. Konsoli nie wymienia się tak czego jak PC.

TV 4k też jest.
  • Odpowiedz
@xmadesio: To ja bym spokojnie szedł w XSS, sam o nim myślę. Gry dla mnie to tylko dodatek, a tak to bym miał ratę za te 99 zł albo w ogóle kupię za gotówkę.
  • Odpowiedz
@xmadesio: Jak narazie to za mało wiemy o kompatybilności wstecznej, możliwe że series s bedzie odpalal gry w wersji one s. Oznacza to, że wszystkie starsze gry, które nie dostały updatu do series s, a dostaly wczesniej do one x, dalej beda dzialac w 900p xD Dla kogoś kto ominął poprzednią generacje, wybór nowszej konsoli może się okazać gorszy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam GPU do września 2022r i xboxa bym miał tylko przez ten czas a potem PS5 bo jednak EXy lepsze


@xmadesio: widzę że kolega to podróżnik w czasie
  • Odpowiedz