Wpis z mikrobloga

Ten #!$%@? wzrok Weroniki gdy Friz zdradzil, ze pali i kupuje sobie paczki petów burząc jej fałszywie idealny image hahah kocham ten stream!! Friz nie bedzie mial łatwo po jego zakonczeniu xddd
#friz
  • 13
  • Odpowiedz
@vitkac: @Kalypsoo: wlasnie tez to zauwazam, nawet jak nie dawal jej dojsc do glosu czy tez tak z lekka wysmiewal jej glupie teksty np z cwiczeniem z Nadia gry kamien papier nozyce. No bylo to glupiutkie i plytkie ale mozna z tego sie zasmiac i jakos zartem odpowiedziec a on jest nia widac czesto zazenowany xD i wydaje sie taki wladczy troche, mi sie wydaje ogolnie ze on z nia
  • Odpowiedz
@corryand: #!$%@? mu ego i tyle. Odzywa się toksyczna strona, taki człowiek zawsze niby żartem ci siebie szpilę a jak zeowocsz mu uwagę to ci wmówi ze się nie znasz na żartach
  • Odpowiedz
@vitkac: trafione w sedno - Friz śmiechem żartem jest tam centrum uwagi i wokół niego to się kręci, i lubi sobie robić takie wredne uwagi, bo wie że jest wyżej w hierarchii od całej reszty.

Tylko czekać rok może dwa na filmiki na YT "jaki naprawdę jest Friz"
  • Odpowiedz
bo wie że jest wyżej w hierarchii od całej reszty.


@vector-o: tak jak na filmach Davida Dobrika (na którym Friz też się wzoruje często), jak Dobrik coś mówi to wszyscy w okół są cicho bo to on jest tam najważniejszy i musi być w centrum uwagi
  • Odpowiedz
@corryand: Chyba przesadzacie. Po takim czasie w związku po prostu kończy się miodowy miesiąc i niektóre cechy naszego partnera zaczynają nas irytować. Nie dziwi mnie że Friza może wkurzać to że Wersow po kryjomu popala a publicznie mówi że się brzydzi. Sami też się śmiejecie że Wersow jest głupiutka i infantylna.
Aby twierdzić że mu odwaliło od sławy to musiałby się podobnie zachowywać wobec reszty ekipy.
  • Odpowiedz
@Madoxxx: ciezko stwierdzic jaki jest wobec innych na codzien. No a wersow zachowuje sie jak dzieciak ale to tez przez to ze kieruje swoj content tylko dla dzieci ale zaklamanie i czesto wychodzaca pustota najbardziej mnie irytuja.
  • Odpowiedz
Kinga po zerwaniu też podobno twierdziła, że miała już dość tego że wszystko musi być tak jak on chce itd. Tak sobie myślę że on po prostu za bardzo chce mieć wszystko idealne, a idealne to znaczy takie jak on chce
  • Odpowiedz