Wpis z mikrobloga

@dr-proktor: jest całkowicie wykastrowany z gwarancji, ale to dalej nowy, nieużywany laptop ;)
Masz tylko gwarancję sprzedającego na 12 miesięcy.

Pewne ryzyko jest - raz też kupiłam takie X240 z outletu i w sumie nic z nim nie jest, poza tym że teraz, po niecałych 3 latach całkowicie mu zdechły baterie - co się zwykle nie zdarza w ThinkPadach. Choć z drugiej strony nie wiem, jak ta bateria była traktowana
  • Odpowiedz
@kostniczka: far point - dzięki!

Wiesz może co oznacza ta kategoria "gold"? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji co się pod tym kryje.

@MercedesBenizPolska wlasnie dokladnie w tym samym miejscu bylem - patrzylem na uzywki, ale wszlo, ze RAM zmieniony na jakis biedny, dysk tez prawie noname, zasilacz zastepnik, bateria slabiutka. Wymieniajac wszystko wyszlo mi nawet wiecej niz chca za tego z Outletu co wkleilem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dr-proktor: był po zwrocie, miał zainstalowany win7 (fabrycznie był 8). Ale było widać, że jakiś korpo-deploy.
Sprzedawca nie napisał w opisie, że po zwrocie. Niestety nie miałam czasu się z nim użerać - sprzęt był potrzebny na już. :v
Dysk miał chyba 2h POH.

@dr-proktor: stawiam na jakieś własne nazewnictwo sprzedawcy ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baero: wiem, znam miejsce, gdzie większość lapków w użyciu to T420/T430 i ich wersje z s... I większość dalej długo śmiga na baterii (2h+) ;)
  • Odpowiedz