Wpis z mikrobloga

@Lordzik serio???
cycki mi opadły po tej przepięknej nocy zwierzeń jak sobie obejrzałem, w sumie patrząc wstecz to już kolejny szczery stream którym wykluczasz poprzedni "szczery" stream.
Mówiłem Ci to wielokrotnie "w twarz" na discord że jesteś mitomanem czyli patologicznym kłamcą i ne dał bym sobie za Ciebie obciąć nawet paznokcia bo Ci nie ufam. Nikt ze mną nie kończył współpracy ponieważ sam ją z Tobą zakończyłem po tym jak twoja sponsorka Monika Monia sobie ubzdurała jakiś wyimaginowany konflikt w moją stronę a ty nie potrafiłeś tego rozwiązać, cały czas starasz się żyć w rozkroku "ja nic do nikogo nie mam wszystkich kocham" bo chcesz czerpać korzyści ze wszystkich dostępnych źródeł ale kiedyś Ci się to odbije czkawką. Teraz Pankracy jest bleee dałem się mu zmanipulować ale za chwile że ty nic nie masz do niego ze jest ok, było ok do momentu jak Ci robił przelewy na "trudne sytuacje życiowe" ale jak zacząłeś #!$%@?ć trzodę na ome i z rafatusami źródełko wyschło i kranik Pankracego się zakręcił to teraz wielki powrót do #dwapalcewnatalce który był taki zły i nie dobry nic ci nie pomagał a brał tylko prowizję () pety z discorada Cię wykorzystały bo chciały wziać kawałek tortu dla siebie () o który tort Ci dokładnie chodzi? o ten z poświęcaniem swojego wolnego czasu czy może o ten z robieniem przelewów? a może chodzi o ten kawałek z BLIKiem lub wysłaniem telefonu bez którego nie mogłeś spełniać swojej pasji jaką są streamy z miasta? a nie sorry potem się okazało ze to jednak trauma a nie pasja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie jestem osobą która się wysprzęgla na lewo i prawo ale nie toleruję chamstwa i wycierania sobie kimś mordy bo tak ci pasuje do bajki która pozwoli ci wrócić do łask wykopu. Twoim marzeniem jest być potężnym jupiterem mieć pieniążki dziewczynki fejm i wgl. ale nie będziesz tego nigdy miał ponieważ za każdym razem gdy wejdziesz kilka szczebli po drabinie to z niej spadasz przez swoje kłamstwa jak byś był szczery wobec siebie, widzów i osób którym w jakimś stopniu "ufasz" to wszystko o czym marzysz przyszło by samo :)

A najlepsze jest to ze dla kolejnego (3 czy 4?) wielkiego otwarcia postanowiłeś wykorzystać osobę swojej rodzicielki i wycierać sobie nią ryja, co tylko pokazuje do jakich kroków jesteś w stanie się posunąć aby w ludziach wzbudzić litość i spróbować się zbliżyć do realizacji swoich "marzeń".

Pozdrawiam cieplutko,
bierz odpowiedzialność za SWOJE czyny i decyzje a nie szkalujesz ludzi którzy Ci pomogli jak o pomoc prosiłeś.

#patostreamy
  • 35
@RicOo: @RicOo: mordo tak w skrocie to jest rasa ktora chce pieniazki od widzow za robienie z siebie klauna pokazywaniu sie na kamerce ale chyba nie o to tu chodzi np. tkzw Lektor kamerzysta Lorda sam mowi glosno i otwarcie wlaczylem glosnik wysylajcie pieniazki #!$%@? jakim idiota trzeba byc zeby takie rzeczy gadac i wyludzac hajs to jest parologia oni nie maja zasad za fejm by wszystko zrobili zreszta zobacz
@PZt37: no właśnie to tak wygląda ale prawda jest taka że mówił sam nie chce robić tego nie chce robić tamtego i już mówiliśmy to chociaż siedź pod marriottem i bądź z kierownikami skoro boisz się chodzić. A wyszło na to że jak zakończył z dwapalce bo chodziło głównie o to że chłopak chodził narażał się i dostawał wielki #!$%@? z tego to przyznał rację to my Ci źli buntowaliśmy go
@PZt37: To była grupka Rico. Pankracy to oddzielny pet, który z nimi tam trochę wojował. Ogólnie piękna historia, jak z gry o tron. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę się doczekać nowego sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RicOo: Bardzo ładne wystapienie. Czekamy na odpowiedź Lordzika. Ma dzisiaj zrobić kolejne przemówienie, więc będzie okazja.
@Lordzik: mi tym bardziej szkoda czasu na kłótnie dlatego proszę abyś nie robił sobie kontentu szkalując bezpodstawnie ludzi którzy Ci pomogli ponieważ za wszystkie TWOJE działania i decyzje jesteś odpowiedzialny tylko i wyłącznie ty.
@PZt37: niby tak ale tez popatrz na to z drugiej strony dm robi hajs z madek 500+ i ma wyjwbany a taki lepszy rafatus musza cos konretnego #!$%@? zeby zarobic uwierz mi zevy mieli taki fejm jak daniel to by robili to samo
@Lordzik: tak lordzik ale przedstawiłeś nas w takim świetle że to że nie było strimow z miasta to że nie robiłeś wcześniejszego kontentu i cały ten czas to nasza wina xd A wiesz ze było całkowicie inaczej nic więcej ;p Ja już mówiłem będę oglądać ale nic więcej
@arickzer0wy: Za bardzo się nakręcacie i za dużo dodajecie od siebie jak chcesz wyjaśnić i pogadać to możemy na priv po co tu robić jakieś gówno burzę to jest zbędne chcesz to dzwoń i sobie wyjaśnimy