Wpis z mikrobloga

@megaloxantha: chodzi mi o świadomość userów, za 5 lat 99% posiadaczy btc nie będzie znała słowa hardware wallet ani seed, nawet nie będą wiedzieć co to, będzie poprostu jeszcze jeden asset na giełdach do kupowania i sprzedaży

Cała idea decentralizacji i wolności zniknie
  • Odpowiedz
99% posiadaczy btc nie będzie znała słowa hardware wallet ani seed


@venom_inside: IMO hardware walletami staną się telefony komórkowe - już teraz są wyposażone w bezpieczne enklawy, poprostu dojdzie im jeszcze jedno zastosowanie.

zapytał jak kupić BTC tanio, dostał odpowiedź że na revolut xd


Prawdę mówiąc ta mentalność istnieje od samego początku, nic się nie zmieniło. Ludzie mieli ogromne kwoty na MtGox, Quadriga, Bitcoinica, Bitmarket, Bitcurex itd. To cały czas
  • Odpowiedz
chodzi mi o świadomość userów, za 5 lat 99% posiadaczy btc nie będzie znała słowa hardware wallet ani seed, nawet nie będą wiedzieć co to, będzie poprostu jeszcze jeden asset na giełdach do kupowania i sprzedaży


@venom_inside: Wydaje mi się, że źle rozumujesz. moim zdaniem ta niewiedza wynika z tego, że coraz wiecej osób zaczyna się interesować stąd głupie pytania i głupie odpowiedzi od laików
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: Nawet jeżeli jest to spowodowane napływem nowych osób, to jak zapytasz pierwszego lepszego "świeżaka" w jakim celu jest mu potrzebny bitcoin czy inna kryptowaluta, to w 99% przypadków będzie to dla zarobku. Po co ktoś miałby sobie przesyłać btc między portfelami, skoro na koniec skończą one i tak na tej samej giełdzie.
  • Odpowiedz