Wpis z mikrobloga

Widzę , że AGH znowu zmienia warunki rekrutacji od przyszłego roku, będą się teraz liczyc dwa przedmioty główne a nie jeden. Ja osobiście mam farta, bo na samej matematyce rozszerzonej mogłem na wiele kierunków startować, a od przyszłego roku trzeba także będzie mieć fizykę napisana czy informatykę, których nie pisałem będąc na mat-geo w liceum. Np. brak geografii na kierunek z energetyka odnawialna jest moim zdaniem absurdalny.
#agh
  • 11
@AlexRk: oj tak krótko mówiąc, mieliśmy farta xD Bolało by mnie gdy załóżmy w 1 liceum (zakładając że już wtedy wybieram studia, mega wcześnie) od początku zakładam że uczę się tylko majcy PR ale na 100% a reszta olewka, to do 2020 to byłby dobry pomysł, a ktoś kto zaczął liceum w 2018 i idzie do 3 klasy teraz 2020, rekrutacja 2021, i nagle się okazuje że musi mieć jeszcze jakiś
@Catttana: okej, rozumiem Wasz rok myślenia, tym bardziej że mówimy o AGH, ale ja nie pisze o energetyce zwykłej tylko tej ukierunkowaną na energię odnawialną. Znacie jakiś inny przedmiot niż geografia w liceum na którym szczegółowo analizuje się źródła odnawialne? Bo ja nie. Sam miałem takue lekcje w 3 klasie i z pewnością jest to już jakaś pożyteczna wiedza
@AlexRk Geografia licealna ma niewiele wspólnego ze studiami (w ogóle liceum ma niewiele wspólnego), a jest to też przedmiot, który łatwo da się nadrobić, czego nie można powiedzieć o matematyce i fizyce.