Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie co się #!$%@?ło. Byłem w żabce i stoję w kolejce, a przede mną stoi jakiś karzeł zakolak. Dosłownie do ramion mi ledwie sięgał a sam nie jestem za wysoki. No i zauważyłem że ten zakolak przegląda wykop na telefonie. Sądząc po wyglądzie pomyślałem że przegląda #przegryw i miałem rację, czego się nie spodziewałem to kim on był. Po awatarze rozpoznałem że to @Przegrywinho69 Zdziwiłem się że jest jakimś zakolakiem karakanem a kreuje się na chada. Więc akurat kasjerka kasowała jego zakupy to walnąłem

Przegrywinho! To ty? Myślałem że jesteś chadem i ruchasz julki na lewo i prawo, a jesteś zwykłym przegrywem xD Żałosny jesteś w #!$%@?

On się odwraca i pokazuje mi najbrzydszą mordę jaką kiedykolwiek widziałem. Miałem ochotę stamtąd wyjść żeby nie musieć przebywać w tym samym pomiesczeniu z tym czymś. Zrobił się cały czerwony i powiedział

#!$%@? PRZEGRYWIE! JESTEM CHADEM I MASZ MNIE SZANOWAĆ!!! JESTEM BOGATSZY OD CIEBIE I UPRAWIAM SEKS NIE TO CO TY

Po powiedzeniu że uprawia seks natychmiast wziął kilka opakowań prezerwatyw i podał kasjerce która była nim wyraźnie równie obrzydzona co ja

TO TYLKO NA DZISIAJ!!! A TY CO #!$%@?? NIGDY PREZERWATYW NIE KUPIŁEŚ HEHEHE DAWAJ NA SOLÓWE INCELU!! WYRUCHAM CI MATKĘ #!$%@?. #!$%@? NIENAWIDZE WAS PRZEGRYWY. JESTEM GENETYCZNIE DOSKONAŁY

Nie wiedziałem co powiedzieć. Na widok #!$%@? karła moja twarz zaczęła się układać w wielkie xD i wybuchłem śmiechem. Po czym wyszedł i wsiadł do swojego fiata 126p ciągle się odgrażając. Tak właśnie wygląda wojownik normictwa i przegryw w wyparciu
#pdk #bekazprzegrywow
  • 7
  • Odpowiedz