Wpis z mikrobloga

Jestem pod dużym wrażeniem jak ten sprzęt za te pieniądze fajnie działa ( ͡º ͜ʖ͡º) Posiadam wersję z I5-9300h, GTX 1660Ti, 8GB ramu i 512GB dysk. Kupiłem go dwa tygodnie temu, wiem że dużo ludzi też pytało o takie laptopy więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania to służę pomocą ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli ktoś sobie życzy mogę się rozpisać na temat dlaczego ten sprzęt, czym się kierowałem w wyborze i jak to się sprawuje (temperatury i te sprawy). Mój post nie ma na celu wywołać jakiejś burzy czy też chwalić się tym co mam, tylko tak jak mówiłem dużo ludzi szukało podobnie jak ja i nie było zbyt wiele opinii od ludzi którzy taki sprzęt faktycznie posiadają ¯_(ツ)_/¯ pozdrawiam cieplutko ( ) #laptopy #pustulkowelaptopy i #pcmasterrace (może mnie nie zjedzą ( ͡º ͜ʖ͡º))
Pobierz XNiemcu - Jestem pod dużym wrażeniem jak ten sprzęt za te pieniądze fajnie działa ( ͡...
źródło: comment_1599307664FfXPfcLfFnfvMTnPckG6ly.jpg
  • 12
@Jezus_z_gnatem Brałem to pod uwagę. Chciałem RGB, ale w tej cenie ciężko znaleźć coś takiego i uznałem że w sumie taka w zupełności mi wystarczy a klawiatura jest na prawdę wygodna.

@Reb3l 3699zł bez jakiś większych rabatów, promocji itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: Ten sam sprzęcik doradziłem siostrzeńcowi (tyle że z procesorem hf). Sam mam starszego legiona (z 8300h i 1050Ti) i na moje potrzeby też daje radę w grach ( Wiedźmin, WOT). Rok temu z systemem i drugim dyskiem dałem niecałe 3k.
@XNiemcu: Nie mam pojęcia, mialem dokladnie taka sama konfiguracje jak ty. Przestal odpalac, odeslalem na gwarancje i dostalem zwrot kasy bo nie mieli na stanie takiego samego. W sumie nawet sie ciesze bo sprawilem sobie duzo wydajniejszego pc, monitor, myszke i klawe w tej samej cenie :P
@wrobel28 Wydaje mi się że jak za ten sprzęt i za taką kasę, bo nie ma co ukrywać że są najtańsze w swojej klasie to na prawdę nieźle radzi sobie z temperaturami ( ͡º ͜ʖ͡º)