Wpis z mikrobloga

  • 0
@aarahon no właśnie wg właściciela to szwajcar, ale nie ma go teraz przy sobie i dowiem się dopiero za jakiś czas.. Liczyłem na wasza pomoc, z tego widzę zegarkowych zapaleńców to nigdy nie brakuje.
@Gorbo2004: Pasuje mi DELANO. Mieli takie wskazówki i koperty i tak oznaczali indeksy na tarczy ale nigdy tego nie połączyli w całość. Delano najbardziej pasuje do loga na tarczy. Chyba też jakaś firma na C miała bardzo podobne zegarki, cartlo calrto czy jakoś tak.
@aarahon to samo napisałem ale jednak coś tu nie pasuje są tu różne charakterystyczne elementy których nigdy nie widziałem w jednym zegarku Delano to właśnie to mnie skłoniło do usunięcia komentarza. Jest to zegarek automatyczny którego nazwa zaczyna się na d więc raczej musi to być Delano
@Gorbo2004: a ile chcesz na niego wydać? to twój pierwszy zegarek czy masz jakieś inne? chcesz go nosić na co dzień? Koperta to pełne złoto czy tylko pozłacany (powinno być gdzieś info-albo ma wybitą po prostu próbę albo napis w stylu rolled gold, filled gold etc - to spora różnica w ilości kruszcu)
co do renomy-to po prostu kolejna mała, dawno już upadła szwajcarska firemka produkująca zegarki. Sporo ich było, wiele