Wpis z mikrobloga

W ładnych wy bańkach żyjecie XD jeśli macie w głowie wieczory panieńskie/kawalerskie z #!$%@?, czipendejsami i striptizem tylko to chyba tylko i wyłącznie świadczy o towarzystwie w jakim się obracacie. Byłam na paru panieńskich i na każdym była kultura, kwiatuszki i te sprawy. Jutro organizujemy mojej przyjaciółce: w planie jest wieczór w stylu boho- może trochę oklepane, ale przyjemne dla oka. Innym razem byłam na takim, gdzie grałyśmy w bubble football. Można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ja byłem kierowca na jednym panieńskim laski świetnie to wymyśliły ! Były zadania przeróżne np musiała ubrać szpilki i zbiedz ze schodów w kościele w którym się parę tygodni później pohajtali. Jadąc przez środek Tych Tychów ? musiala wykrzyczeć kocham Piotrka za i 3 rzeczy oczywiście wystawiając głowę przez okno by ją było widać xd było jeszcze z 5 zadań - każda jakieś przygotowała. Po paru godzinach takiej akcji odwiozlem je do
  • Odpowiedz
  • 1
@dorotka-wu Jezu Hernan jaki ty słodki, hihi trochę mi się kręci w głowie zaniesiesz mnie do pokoju hihihi? 300 km od domu się nie liczy hihihi
  • Odpowiedz