Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomekruslan: co do tematów to racja, ostatnio doszedł jeszcze kościół i polityka. Ale patrząc ogólnie, to zawsze tak było. Stare zip składy, prawie non stop nawijaly o ulicy, braku perspektyw, hwdp i że braci się nie traci. Zmieniły się czasy, zmieniły tematy.

Z drugiej strony, o czy ma pisać? O Koszalinie, jak tam max 3 razy był? O przeszczepach i życiu gościa co vendory w biurach uzupelnia?
  • Odpowiedz
@cezeter: dlatego napisałem, że się skończył. Powiedział co ma powiedzieć i niczym nie jest w stanie mnie zaskoczyć, oprócz coraz marniejszej warstwy literackiej tekstów. Trójkąt Warszawski to była praktycznie jedna historia opowiadana w kółko ale ze względu na zmianę perspektywy "podmiotu lirycznego" i jakość samych tekstów była czymś ciekawym. Taco jak większośc twórców po osiągnięciu sukcesu zjeżdża po równi pochyłej. U niego jest to bardziej zauważalne bo wydaje tak często
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomekruslan: ja się mu nie dziwe, Taco łapie fale sukcesu i chce jak najdalej na niej dopłynąć. Zobaczymy co przyniesie przyszłość. Pozdro Mirku!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cezeter wybacz że śmiałem skomentować zachowanie twojego bożka. Takie porównanie do rodziców świadczy wyłącznie ze mam jak sądzę oponenta w dyskursie na poziomie gimnazjum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
koneserzy muzyki na wykop słuchają tylko klasycznej muzyki i dobrych raperów czyli peja.

współczuję wam

bardzo
  • Odpowiedz
@tomekruslan: Powiedzialbym nawet ze od początku jego styl to warszawa,imprezy,uber,jestem tym przytloczony,kontestuje ta rzeczywistosc,hej

Tak jakby bylo cos wczesniej,do czego sie odnosi w plytach od 2016 czy kiedy zaczal nagrywac,no ale nie ma.
Wczesniej dla szerszej publicznosci było tylko elektro ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tak jak zauważył @cezeter jednak czasy na hwdp jestem
  • Odpowiedz
@6182 styl warszawa imprezy Uber był jak najbardziej ale we wczesnych utworach nie było to tak nachalne i łopatologiczne. Przy okazji przemycane były jakieś treści - obawy młodego człowieka co do przyszłości, zawiedzione nadzieje, imprezy jako sposób na odreagowanie stresu i przytłoczenia itd. Nawet tak trywialna sprawa jak zawód miłosny była opowiedziana w ciekawy sposob. Teraz to już są klasyczne dla artystów którzy osiągnęli jakiś sukces biedolenia "nie jestem taki jak
  • Odpowiedz
@tomekruslan: tych najnowszych nie sluchalem ale wyobrazam sobie co tam jest,patrzac jak bardzo gardzenie ludzmi z drugiej strony barykady politycznej jest modne

Z tym ze kiedys jednak byly u niego jakies tresci to sie zgodze.Marmur mi sie podoba jako cała kompozycja,ma sens
  • Odpowiedz