Wpis z mikrobloga

@kraglapyrka: face to face, mam scenariusz ze startera 7 edycji, wrpowadzilem kilka drobnych zmian, bo parę rozwiązań mi się nie spodobało;
Czy to będzie one-shot to nie wiem. Na ten moment zakładam, że tak, bo z mojej ekipy to tylko ja kiedykolwiek grałem, a badaczami będą świeżynki. Co najwyżej zostawię sobie otwartą furtkę przez parę drobiazgów w tym scenariuszu
@atteint: aj tam od razu zły ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ekscentryczny_obserwator: no to tym się jakby scenariusz za mnie zajmie

Mi bardziej chodzi o to co robić, gdy mi gracze zaczną błądzić, albo utkną w martwym punkcie. Albo jak niedużym nakładem czasu zbudować klimat. Bo może bym I chciał, tak jak MG z którym grywałem zrobić rekwizyty, ale jeśli to miałby być jednostrzalowiec, to trochę szkoda
@kraglapyrka: nie mam ochoty na świeczki, bo znowu sobie zaleje dywan woskiem ( ͠° °)
A co do muzyki to nawet nie próbowałem, jutro do tego przysiądę, tylko nie bardzo wiem co by pasowało klimatycznie
@Scorpjon: Przygotuj tą sesję przede wszystkim. Nie rób jakiś sztywnych założeń. Bo gracze na pewno zrobią coś inaczej niż myślisz. Polecam używać "pudełek" i do tego kilka haczyków. No i wzależności od pasującej sytuacji dajesz odpowiedni haczyk w odpowiednim pudełku
@Scorpjon: Nie znam za bardzo scenariusza i nie wiem jak są napisane. Akurat w zew cthulhu jestem gracze.
Jak masz gotowy cały scenariusz to porób sobie notatki i spisz najważniejsze rzeczy. Bo jednak zapamiętać wszystko też nie ma co. Zerkniesz sobie na spokojnie i nie będzie problemu.
Do tego nie musisz trzymać się sztywno. Jak gracze zrobią coś innego niż planowałeś to przenieś to przenieś szczegóły w inne miejsce. Gracze na