Wpis z mikrobloga

Jak te wszystkie porównywarki wyliczają ubezpieczenia?
Zaznaczając kierowcę z większym stażem jako głównego kierowcę to np w link 4 mam ponad 200 zł mniej za OC, a takiej Proamie praktycznie nie ma różnicy?
Czy takie coś w ogóle jest legalne? Bo chyba ciężko dojść do tego który kierowca jest głównym użytkownikiem.
#oc #ubezpiecznia #ubezpiecznie
  • 3
  • Odpowiedz
@lumberman: zaznaczaj wszystko tak, żeby było lepiej dla Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD

Przecież ze stoperem nie będa mierzyć. Tak samo jak zaznaczysz <5kkm a zrobisz 15kkm to co ci niby zrobią? xD

Polecam też sprawdzić axę i link4 bezpośrednio na stronie, bo w porównywarkach link4 pokazuje 460 a bezpośrednio od 390

a axa na pepperze miała kod na -20% (normalnie i tak dają online
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: link4 to mi w ogóle pokazuje z dupy wycenę na ich stronie a w Axa jak klikam ofertę przedłużenia to nie może mi wyliczyć bo nie wszystkie pola są poprawnie wpisane, a formularz zablokowany xDDDD
  • Odpowiedz
@lumberman: Skladka jest obliczana na podstawie historii ubezpiepieczeniowej wlascicieli pojazdow, ewentualnie jest doplata jesli autem bedzie kierowala osoba ponizej 26 roku zycia. To jest taka podstawa, a kazde towarzystwo ma swoje wewnetrzne kryteria ktorymi sie kieruje przy obliczaniu skladki, np axa daje znizki za posiadanie dzieci w konkretnym wieku a generali/proama za liczbe lata posiadania prawa jazdy.
  • Odpowiedz