Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy połączenie 3600 z jakąś grafą od #nvidia ma sens np. z taką rtx 2060 oc? Bo póki co zastanawiam się nad 5600 pulse, ale jeśli mają spać ceny kart od zielonych to może dobym pomysłem będzie zakup ich karty #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@algus: mam 5700 pulse i r5 3600 od listopada zeszłego roku. Karta sprawuje się świetnie jak za tę cenę jednakże... Sterowniki są problematyczne. Musiałem wyłączyć połowę bajerów AMD ponieważ dostawałem BSoD przeglądając neta, pojawiały się czarne ekrany w grach w losowych momentach a czasem wyłączał się ekran od tak i se resetuj kompa bo nic się nie da zrobić. Kilka gierek indie w które czasem pykam wymagają odpowiednich ustawień grafiki żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agbar: Kurna... To żeś teraz mnie zdenerwował ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może w 5600 takich problemów nie ma. A jakbym jednak zdecydował się na zielonych to co byś polecił w tym samym przedziale cenowym?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@algus: szczerze mówiąc w tym przedziale cenowym zieloni nie mają nic ciekawego :-/ widzę że 5600 xt pulse można dorwac za 1400 a w okolicach tej ceny są jakieś słabsze wersje 2060 które idą łeb w łeb w testach z tego co widzę. Jeśli nie musisz kupować teraz to poczekaj na 3060 (pewnie do grudnia) lub nowe karty AMD.
Ale jeśli musisz to decyzję pozostawiam Tobie. Możesz wygrać a możesz i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agbar: No tak do października chciałbym złożyć sobie komputer, więc jeśli nie zdarzy się jakiś cud to chyba jednak wezmę tego 5600 pulse
  • Odpowiedz
@algus: biorąc pod uwagę, że już można znaleźć 2080 za 1550zł, bym sobie odpuścił rtx 2060/5600xt.
https://www.olx.pl/oferta/rtx-2080-ventus-gwarancja-CID99-IDGm1LW.html#9cb8a0a85c
już się zaczęła panika (ʘʘ)

rtxy praktycznie z używek wszystkie będą z 1-2 latami gwarancji, w sumie to nowe karty są, nie bał bym się brania używki.

z kupowaniem karty amd bym uważał, raz, że nie mają i nie będą mieć w tej gen pełnego wsparcia directX12, a to ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: Wiem że ktoś mnie na 200% wyśmieje ,ale już i tak mam przekroczony budżet więc jeśli w tym miesiącu nie znajdę niczego do ~1400 zł to będę zmuszony na 2060 albo 5600 XT i tak co kolwwiek kupię będzie lata świetlne lepsze od mojej gównianej 960m...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: Będę patrzeć, bo i tak grafikę będę chyba kupować na samym końcu. W ogóle 550w wystarczy jakbym znalazł 2060/70?
  • Odpowiedz
@algus: ta, z sporym zapasem. to jest 90W procesor tylko. mało która grafika pobiera ponad 300W nawet. i to raczej te kosztujące 3000+ xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: No to sztosik, a jakbym brał 2060/2070 albo nawet 2080 to jakie modele są najlepsze z tych serii?
  • Odpowiedz