Wpis z mikrobloga

@PJay320: Po prostu nie byłem w stanie za nimi biegać i wardować bo latali po mapie jak #!$%@? wcale na mnie nie czekając. Przeszedł taki debil jeden z drugim koło barona to nawet nie pomyśleli żeby zwardować, stąd niebieski.
  • Odpowiedz
@Elec: Co były? Patrząc na to z góry sam zintowałeś gre 51 vision score jako support w 46minucie? Sprzedałeś supportowski itemek po WIYNCYJ DMGu i wziąłeś blue trinketa. No i też można sobie gdybać że "Sett idzie w lejcie sam do przeciwnej dżungli i pada 1v5" gdybyś miał wardy i byś z nich korzystał to by mógł wiedzieć o przeciwnikach.
  • Odpowiedz
@Elec: Co ma wizja do grania za 3? Przez granie za 3 poruszasz sie wiecej po mapie, więc masz więcej możliwości do wardowania nie widze zależności GRAM ZA 3=NIE MUSZE WARDOWAĆ
  • Odpowiedz
@Elec: Wez supporta a nie maga do dmg. Aedent albo tank, wtedy i supp ita nie sprzedasz bo hajsu brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) i beda czekac na ciebie w teamfightach. Typowe g4 jest typowe, mysli ze gra na poziomie lcs a tak naprawde jest carrnietym silverem.¯\_(ツ)_/¯
Albo wez pyke'a i lap rkuj dobrze.
  • Odpowiedz
@Mojs: Ty widzisz jakiego ja miałem adc czy nie? 2/12 człowieku. Jakbym wziął Leonę to kompletnie nic bym nie zrobił. Wielokrotnie pisałem i Gravesowi i Settowi żeby grali ze mną to nikt się nie słuchał. Co chwila ktoś był pickowany i za każdym razem spamowali pingami.

Chcesz komentować gierkę w której cię nie było to chociaż obejrzyj replay i możemy policzyć ile błędów zrobiłem ja a ile reszta drużyny.

I
Elec - @Mojs: Ty widzisz jakiego ja miałem adc czy nie? 2/12 człowieku. Jakbym wziął ...

źródło: comment_1598922458sU5HrOIHF9AiRkStSns4AZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Elec: to o goldach to tez o twoich teammateach. Pamietaj, graj pod siebie. Ale swainem nie zrobisz gierki. Jihn z leona dobre combo. Ale grasz suppem, powinienes wiedziec, ze adc nie istnieje od 3 sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Ja tam jak gram flexy to kumpel bierze darka na topa, ja kota na suppa, 15min wybija, siadam na darka
  • Odpowiedz
@lomszyk: No bo kurde każdy robi co innego i sam nie wiem za co się zabrać. Albo będą krzyczeć, że mnie z nimi nie było albo że nie ma wardów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz