Wpis z mikrobloga

A teraz wam wytłumaczę dlaczego Gosiaczek pozostawiał brązowe ślady po sobie w czasie jej świetności gdzie gohaball nie opuszczał żywicielki, otóż w tym czasie gdzie Gosia robiła w sztany Dałniel był mocno pozostawiony samemu sobie z własnym napięciem seksualnym, dobrze wiemy że Agniecha wiele razy odmawiała mu zajezdni do paszczu śledziem tym bardziej w procę. Zapewne były to oklepane przez różowe wytłumaczenie że boli ją głowa(przez 12 msc xd) że #!$%@? napuchnięta bo czerwona posoka leci z kroka, wracając do tematu Dałniel z nazwiska (jakie ma to ma) pragnął zaspokoić swoje #!$%@? żądzę na jakiejś samicy nie ważne na jakiej ważne aby sobie ulżył, natura taka jest powiecie że samiec musi a samica jak nie da to ma z deczka lipe.
Tak było
Kiedyś wyciekły wiadomości że tucznikal dusił swoją kobietę życia, nie wiemy dlaczego czy to był napad FAS czy może opisywanej chęci zaspokojenia a może dlatego że gruby chciał walić jednym kindybałem po wszystkich otworach jakie posiada nosaczita?
Reasumując gdy kulawy miał przerwę w życiu intymnym z ''bajkową'' damą rypał matkę w czekoladowe oczko gdy była pijana lub nawet gdy nie była.
Normalnie dupalem Gosi zajmował się właśnie tucznik spełniający swój ulubiony fetysz a całkiem możliwe ze sam Dżejs też brał w tym udział i walił w pieroga tak po ludzku że aż iskry leciały.
Ps. Na wielu screen shotach które nadal latają po tagu można ujrzeć że fasmen miał ciągoty do rodzicielki, więc jak to się mówi w każdej bajce jest ziarnko prawdy.
#danielmagical #wyjasnienie #objasnienie #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@Gamerrr: Dosłownie zrobiłem jak napisałeś i wiesz co się stało? twoja matka jak mnie zobaczyła to zaczęła mi #!$%@?ć komandosa, pluć na żelkę, masować główkę trzymając moje bombki drugą dłonią. bez kitu wyćwiczona lampucera możesz jej to przekazać że zna się na rzeczy gdy zasiądziecie dzisiaj przy stole w porze obiadowej xD
  • Odpowiedz