Wpis z mikrobloga

@JohnRamboo
@yeron
Kurde, nie mam problemu z wykopywaniem znalezisk, jeśli osoby w nich zawarte zwykle prezentują inny punkt widzenia niż mój, ale do rogala poznańskiego - czemu mają służyć te plemienne tytuły znalezisk? Połechta to ego wąskiej grypie, ale przy okazji obrzydzi ludziom, którzy by wykopali, gdyby opis był zrobiony normalnie bez galimatiasu.
Szczególnie tyczy się znalezisk neutralnych.
  • Odpowiedz
@yeron
@JohnRamboo
No właśnie, a sama treść wytłumaczona w przystępny dla każdego sposób, ale dodający musiał pościć oczko do swoich.
Za bardzo udziela się wykopkom ten ideologiczny spór. To marnotrawienie energii, która powinna być wymierzona w ekipę rządzącą, która zasługuje na ruganie przy każdej okazji.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Wiecej pozytku przyniosloby przeznaczenie tej energi na budowanie czegos wartosciowego a nie ruganie kogokolwiek ale niestety juz tak jest i raczej sie to szybko nie zmieni. Lewica wcale nie jest lepsza i nie dziwie sie ze ludzie wykorzystuja okazje zeby sie odgryzc. Sam jestem swoj, jak to ujales ale opis rzeczywiscie moglby byc inny. Nie popieram znizaniu sie do poziomu neuropy, niech sami sie taplaja w kupie.
  • Odpowiedz
@genesis2303: mozna to bylo ubrac jakos inaczej w slowa, mentzen nie wspomina nic orientacji. Jak by opis brzmial "podatek cukrowy identyfikuje sie jako oplata cukrowa chociaz spelnia wszystkie kryteria podatku, brzmi znajomo?" tez obnazaloby hipokryzje neuropkow i opis nie zawieralby slow ktore nie padly
  • Odpowiedz
@JohnRamboo

Wiecej pozytku przyniosloby przeznaczenie tej energi na budowanie czegos wartosciowego a nie ruganie kogokolwiek ale niestety juz tak jest i raczej sie to szybko nie zmieni.


Nie no, ruganie PiS'u jako #!$%@?
rządu to czyn społeczny bym powiedział.

Nie chcę prowadzić poważnych dyskusji na temat kim czy czym jest neuropa. W znaleziska neuropa vs konserwy zrozumiałym jest, że ich tytuły mogą zawierać pstryczki w stronę oponenta, ale w tych neutralnych? Szable
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: wspomina, musisz nadrobić braki w słownictwie, Mentzen mówi o płynnej orientacji podatkowej i da się to wywnioskować z kontekstu.

Jestem pewien, że część osób ze screena nie zakopałoby znaleziska, jeśli jego tytuł byłby neutralny dla środowiska.


@PiccoloColo: ja też jestem tego pewien, dlatego właśnie neutralnego tytułu nie dałem - kto chce oceniać bez oglądania, ten włoży rękę w nocnik.

Edit: a i działa to w obie strony, ciekawe ilu
  • Odpowiedz
@genesis2303: widocznie mi umknelo ¯_(ツ)_/¯

@PiccoloColo: Jest #!$%@? ale po tym co reprezentuje soba usa nie zamienilbym go na rzady lewicy za zadne skarby. Zgadzam sie z Toba. Dobry material obroni sie sam ale od czasu do czasu trzeba obnazyc pewne hipokryzje
  • Odpowiedz
@genesis2303 Ja obejrzałem zanim trafiło na główną i wiesz co? Nie wiedziałem czy wykopać czy zakopać, aż w końcu zaniechałem czegokolwiek. To czy 'włożysz' mnie do tej czy innej szufladki to już Twój fant, ale tajemnicą poliszynela jest to, że na tym śmiesznym portaliku zachorujemy się niczym ugrupowania w sejmie i podobne czynniki na nas wpływają.

Edit: a i działa to w obie strony, ciekawe ilu pisowców da się znaleźć w wykopujących
  • Odpowiedz