Wpis z mikrobloga

Chyba życie mi mówi żebym sie #!$%@?. Tutaj 1200 - 1300 dsów w przeliczeniu, na podobną systemowo gierce z 7k waluty - 1 nowa karta. Albo to #!$%@? jest ustawione albo mam takiego #!$%@? pecha że #!$%@? jak skocze z mostu to i tak przezyje. Oddajcie mi #!$%@? czas który spędzilem na grinding tego #!$%@? gowna zarówno w dokkanie jak i tam ()

#riggedrates

#dokkanbattle
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buffoso: Life is brutal and full of zasadzkas :) ilość przewalonego ds nie ma znaczenia. Miesiąc temu puściłem za 1200ds i teraz za tyle samo. Różnica jest taka że teraz mam lepsze karty niż oststnio. Liczy się fart. Czasami ludzie z dupnego singla mieli lepsza kartę niż ja z multi.
@ArniHell: to Ci w skrócie powiem co ja dostałem przez te dwie największe celebrację: tickety rocznicowe - nic, baner rocznicowy - 1700ds= jedna nowa karta trunks, 55 tickets - 1 lr rainbow, tickety 350mln - zero, baner 350mln - 1300ds= jedna nowa karta i dwie stare lr. Reasumując zbierając cały rok na tą okazję zmarnowałem cały ten czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buffoso: To tylko gra, nie w tym razem to w innym.
Przy każdym nowym summonsie zmienia się rate stan wylosowania karty (nie zawsze ale to jest możliwe).
@buffoso: nie zgadzam się, czasem jeden banner daje a inny nie. Rok temu na int cella też #!$%@?łem jakieś 1500 dsków i go nie dostałem a na tych bannerach siadł w 1szym discountowym multi razem z nowym str Vegito.

Jak ma siąść to siądzie, jak nie to choćbyś #!$%@?ł całą skarbonkę to moze okazać się, ze nie dostaniesz nawet jednej kopii. Od roku nie oszczędzałem i pulluję dosłownie na kazdym bannerze,
@Puszkov: W tym problem, że mi od 5 rocznicy nic nie siadło praktycznie więc jak mam tu sie cieszyc z dobrych kart skoro nie dostałem zadnej fajnej nowej? Nie liczyć STR Coolera bo do niego trzeba karty których w większości też nie mam.
@buffoso: W sumie tak już miałem wcześniej, po samym bannerze z LR Gohanem i LR Cellem - gdzie każdy nowy banner = shaft. Ale to chyba tylko 'szczegół'. Zresztą, chrzanić to.