Wpis z mikrobloga

Rozpoczynam OPERACJĘ NOWY START, która będzie trwała 365. dni. Każdy dzień będzie dokumentowany wpisem w dziennik, a okresowo - raz na tydzień/miesiąc, planuję również dokumentację foto. Operacja ma na celu przezwyciężenie dotychczasowych, destruktywnych nawyków oraz urzeczywistnienie celów, które sobie stawiam.

- KOBIETY, RELACJE, SEKSUALNOŚĆ
- FINANSE I NIEZALEŻNOŚĆ
- ZDROWIE, SYLWETKA, WYGLĄD ZEWNĘTRZNY
- NAWYKI (WYROBIENIE WŁAŚCIWYCH ORAZ ELIMINACJA Z ŻYCIA ALKOHOLU I NAŁOGOWEJ MASTURBACJI)
- MOJA OSOBOWOŚĆ I CHARAKTER
- ROZWÓJ PASJI, HOBBY, ZAINTERESOWAŃ

Te strefy wyróżniłem jako obecnie najważniejsze w moim życiu i to na ich rozwoju będę skupiał się szaleńczo przez czas trwania misji.

W ciągu najbliższych kilku dni zamierzam założyć swoją stronę internetową - bloga, gdzie będę na bieżąco dokumentował oraz raportował swój proces wychodzenia ze #!$%@? oraz drogę do realizacji marzeń. Zachęcam do śledzenia tagu #operacjanowystart, ponieważ będą się tutaj pojawiały pewne treści, a sądzę, że tematyka może zainteresować wiele osób.

Sam jeszcze jakiś czas temu poszukiwałem kogoś, kto przetarł szlaki wygrzebania się z mentalno-fizycznego #!$%@?. Byłem zdesperowany, by znaleźć właśnie takie źródło inspiracji i motywacji. Dlatego zapraszam serdecznie. Będziemy dyskutować zarówno o tematach trudnych i bolesnych, jak i motywować się do walki o ostateczne zwycięstwo.

#wychodzimyzprzegrywu #operacjanowystart #przegryw ##!$%@? #stulejacontent #rozwojosobisty #motywacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach