Wpis z mikrobloga

@MKULTRA Może sobie nawet papież Franciszek pisać takie rzeczy i to nic nie znaczy. Wciąż ani PiS, ani Lewica, ani Greenpeace nie przedstawili na czym polega owa nieudolność władz Warszawy i Trzaskowskiego osobiście. Po prostu poprzyjcie swoje racje czymkolwiek zamiast rzucać jedynie oskarżenia.
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: na tym, betonie pełowski, że Trzaskowski wydał na naprawę 40 mln i się zepsuło to samo co ostatnio. Jak można wymagać od władz wannabe europejskiej metropolii sprawnego wydawania pieniędzy? No co za symetryzm.
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: chciałbym zobaczyć jakbyście bronili Jakiego, jestem przekonany że gdyby on był prezydentem to dokładnie taki sam problem byłby z oczyszczalnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Obciążanie Trzaskowskiego w tym wypadku to nic innego jak robienie z niego kozła ofiarnego.

1) Wg ekspertów rurociąg po naprawie miał wytrzymać kilka lat,
2) Z tego względu zostały natychmiast podjęte prace koncepcyjno-projektowe nad budową zastępczego rurociągu w innym miejscu,
3) Przygotowano dwie opcje awaryjne i jedna z nich pewnie zostanie uruchomiona wkrótce,
4) Wprowadzono dokładne przeglądy obu rurociągów przesyłowych i żaden z nich nie wykazał problemów - błąd konstrukcyjny na poziomie projektowania i budowy jest widocznie
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Ale co ty mi tu wyskakujesz o HGW. LK też rządził miastem chyba nawet w fazie ustaleń, więc skoro projekt jest #!$%@? to jest jego wina zgodnie z tą logiką. Nawet większa jeśli w tym momencie nie da się tego w żaden sposób uratować.
  • Odpowiedz
@emdey: ja zagłosuję na obojętnie kogo, byle nie PiS i PEŁO. Pewnie wspólna lista powstanie, ale do tego czasu to libki się same tak poturbują, że nie będą mieli nic do gadania i dobrze
  • Odpowiedz
@MKULTRA Ale dlaczego wprowadzasz w błąd? Tym razem nawaliło na starym odcinku, a nie tym, który rok temu został naprawiony. Trzaskowski stosował się do procedur i były prowadzone kontrole, ostatnia na dzień czy dwa przed awarią. Nie widzę w tym nieudolności akurat Trzaskowskiego, że eksperci od kontroli okazali się najwyraźniej niedokładnie. Ratusz stosował się do zalecanych procedur.
A przy okazji nie musisz atakować i obrażać, można podyskutować cywilizowanie, w to wierzę
  • Odpowiedz