Wpis z mikrobloga

@Rafatus69 w Twoim świecie mitomanii przeplatanej z cugami alkoholowymi i i zwałami po twardych narkotykach mogę być jakąś Nadią z Poznania, czy nawet założycielem Google w którym masz 40% udziału XD KIM CHCESZ!

Pamiętaj, że kimkolwiek bym nie była, zawsze w rozrachunku wypadam lepiej od Ciebie.
Byłeś c w e l o n y, przez kobietę, którą może opluć KAŻDY za 200 ZŁ- niżej upaść się nie da. Własna matka się Ciebie wstydzi i wystosowała dla Ciebie zakaz zbliżania się do domu rodzinnego (papiery wstawiała tu twoja psiapsi agnes, której dawałeś dupy za dach nad głową za czasów afery straponowej, więc nie mów, że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Twój brat wieszał się na klamce od drzwi, po tym jak go gnębili w szkole za Ciebie; wykorzystywałeś chorą psychicznie osobę, która nie bardzo wiedziała o co w tym wszystkim chodzi. Do tej pory Marleną ma windykacje na karku, bo nie spłaciłeś pożyczek, które zaciągnąłeś na nią, żeby mieć za co chlać i ćpać. Mimo wszystko nie przeszkadzało Ci to, żeby co wieczór okładać ją pięściami.
Jesteś najgorszym typem człowieka. Zakłamany, słaby psychicznie człowiek, upodlony do granic możliwości. Nawet menele na dworcu, które opowiadają swoje historie za dwa złote nie były cwelone przez dziwkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie, to aż fascynujące co potrafisz wymyśleć na poczekaniu, byleby choć trochę się wybronić.
Nigdy się nie widzieliśmy i nigdy się nie zobaczymy. A to jak się miotasz w bezradności, bo nie wiesz kim jestem- i oskarżasz jakieś postronne osoby (wyimaginowane, czy nie) - jest miodem na moje serce i jeszcze bardziej mnie nakręca, więc bawmy się dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #danielmagical #patostreamy #damskibokser
  • 2
  • Odpowiedz