Wpis z mikrobloga

@Major_Kogz:Tak? I co im to da? Przecież ten smar na trądzik nawet się nie wchłonie w skórę głowy żeby nawet chociaż trochę pomóc tym włosom, ludzie próbowali RU z różnymi pojazdami, a działało niewiele, z czego KB i PG + Eth najlepiej
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: stosowałem Fina przez rok, miałem po nim zawroty głowy więc przerwałem, od kilku lat cały czas RU, spiro nie ma żadnych ubokow ale jest znacznie słabsze choćby od ru, nie mniej działać dziala więc jako dodatek spoko, stemox działa głównie poprzez wydłużenie fazy wzrostu włosa, dobry jako rozpuszczalnik do spiro np. cb aktualnie możesz kupić za granicą w formie proszku, lek o którym mowa nie wiem kiedy się pojawi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcin-kolecki:

Ja po finie miałem brak erekcji wodnisty wytrysk i słabszy charakter

Wkrótce będę miał RU i myślę co by jeszcze warto dodać z trójki cb/stemox/spiro co byś najbardziej polecił jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości?
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: jeśli zaczynasz z Ru to cb na razie odpuść, dodaj coś bez działań ubocznych, stemox najtaniej to Garnier fructis grow strong, musisz poszukać dobrze w necie bo w Rossmanie już go nie ma, a na Black friday kupiłem kilkanaście opakowań po 10 zł sztuka. Że spiro ten problem ze jest na receptę wiec to musisz jakoś załatwić najlepiej verospiron 100 mg, wtedy to koszt kilkanaście złotych na miesiąc, przy
  • Odpowiedz