Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: działa ma się dobrze. Właśnie jego chcialem zaprząc do pracy a box'em.
Połączenie po hdmi ogranicza się do uśpienia box'a po wyłączeniu TV. I to w jedną stronę.
Wymarzyło mi się sterowanie iptv za pomocą pilota z TV.
@cyanoone: Są. I pewnie pójdę w te stronę, bo różowy nie chce pilota na bluetooth (takiego z touchpad'em).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To tani chińczyk. Nie ma za bardzo co włączać. Chyba, że jestem aż takim nieogarem. Są jakieś tajne czity poza zwykłymi ustawieniami w antku? @kodiwpigulce_pl
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeross: to nie taki staroć, nowszy niż mój a u mnie działa cec ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli dobrze szukam to box na s912, one już to ogarniały całkiem nieźle. W ostateczności możesz spróbować inny rom, s912 wspiera atvxperience jak lubisz androidtv to polecam a jak nie wiesz czy lubisz to też polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie nawet kodi z androida
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alienv: podoba mi się to Mele. Może różowy przekona się.
Z racji różowego (który robi mi na przekór bo ma dosyć moich "wynalazków") raczej nie będę wrzucał jakiś innych softów. Inaczej ten box byłby poligonem do "wynalazków".

@alienv: Nie brakuje Ci w Mele touchpad'a?

@kodiwpigulce_pl dokonczysz myśl?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeross: xd inny soft pomoże jeśli to wina producenta który obrandowal box i spiepszyl cec, bo powinien działać. Atvxperience oprócz tego zmienia całkowicie interfejs na androidtv. Mój różowy jest zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie brakuje mi touchpada, bo na ATV prawie nie ma potrzeby go używać, w pilocie jest airmouse co wykorzystuje do bodajże jednej apki ze zwykłego androida gdzie trzeba poklikac.
  • Odpowiedz