Wpis z mikrobloga

Jako prawicowiec uważam, że ONR to zbiór zer. Kiedyś przedwojenny ONR coś znaczył i skupiał wokół siebie osoby, które miały jakąś ideę i trochę oleju w głowie. Jan Mosdorf(niby pierwotnie antysemita, choć nieprawdą jest, że nienawidził Żydów, a jedynie był wrogiem kraju wielokulturowego, a Żydów było bardzo dużo) pomagał Żydom w obozie koncentracyjnym.

Były to osoby, które miały jakąś wiedzę i trochę RIGCZU i człowieczeństrwa(jak w/w Mosdorf).

Czym jest dziś ONR? W zdecydowanej większości zbiorem łysych sebixów, którzy nic w życiu nie osiągnęli i chcą zrzucić winę za swoje niepowodzenia na wszystko co im się nie podoba XD Ich iloraz inteligencji zbliżony jest do skrajnego lewactwa z Antify. Do tego powszechne były tam nazistowskie ciągotki, a teraz w ogóle ostro skręcili w lewo i trzymają z Syndykalistami i Socjalistami, walcząc o proletariat XD

Tak jak Mosdorf pomagał Żydom w Oświęcimiu, tak dzisiejsze Sebki by pewnie pomagały Niemcom.

#konfederacja #nacjonalizm #onr #neuropa #bekazlewactwa
  • 27
@Ignacy_Patzer: No na szczęście mam niewiele do czynienia z dzisiejszym ONRem, bo nie jestem bezrobotnym łysolem po zawodówce na utrzymaniu matki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poglądy gospodarcze co prawda ONR przed wojną miał bardziej socjalne, ale to były zupełnie inne czasy niż dzisiaj. Po drugie, post nie tyczy się GOSPODARKI, on tyczy się W WIĘKSZOŚCI tego, jakie osoby skupia ONR i co sobą moralnie reprezentują
@Ignacy_Patzer: Tak? A kto siedzi? Bo ja widzę takiego Bąkiewicza czy Kalinowskiego to śmiać mi się chce, jak to ma być ta elita XD Ten pierwszy wygląda jak frustrat i żyje z datków na fundacje/organizacje (za hajs "dobrych ludzi"), a ten drugi to zgrywa inteligenta, ale też chyba żyje z "podarków" i marzy mu się kariera wielkiego polityka, ale Konfederacja nie znalazła dla niego miejsca, które by mu pasowało, to zrobił
@Ignacy_Patzer: Dorośnij trochę, to zrozumiesz. Akurat środowiska kibicowskie dobrze znam, bo swego czasu jeździłem na mecze i jak już przestałem to i tak na treningach miałem kontakt z niektórymi osobami. Nic poza agresją i nienawiścią większością z nich nie kieruje. Takich ludzi demoliberałowie są w stanie rozegrać jak dzieci, a oni jeszcze #!$%@?ą wodę na młyn dla lewicy, bo są tak głupi.
@Ignacy_Patzer: I zupełnie nie przeszkadza ci współdziałanie z takimi szurami jak Szturmowcy? Panslawizm, Syndykalizm, czczenie takich osób jak Leon Degrelle czy pochlebieństwa dla Wafen SS też są spoko?

Ukraińscy nacjonaliści rozumiem też