Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, ktoś byłby zainteresowany kupnem takiego zestawu:

Panasonic Lumix GH5 - kupiony nowy w 08.2019 - przebieg migawki 10k - gwarancja do 2024
Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35 mm f/2.8 II ASPH. POWER O.I.S. - kupiony nowy w 08.2019
Hoya Variable ND
DJI Ronin SC - prawie nieużywany
Do aparatu bateria oryginalna + 2 newell
Lampa Yongnuo YN 300 air + duża bateria sony + ładowarka
Godox SL-60W + Statyw
Godox P90L
Rode VideoMicro
Rode wireless GO + lavalier GO

Mogę sprzedać tematy osobno, ale dopiero po sprzedaży apratu i obiektywu (to tylko razem lub jeśli będzie dwóch równoległych chętnych)
Nie podaję cen, bo nie jestem jeszcze do końca przekonany co do sprzedaży - wszystko stan idealny

Zainteresowanym podeślę fotki

Planuję przesiadkę na canona, więc ewentualne propozycje zamiany chętnie przyjmę :)

#fotografia #filmowanie #gh5 #sprzedam
  • 19
@Otworz: Podobno pod koniec roku Sony ma pokazać A5/A6 (nie wiadomo jak się będzie nazywać, entry lvl FF ma to być), niby w okolicach 1k$. W A7 I i II bym nie szedł, bo af kiepski i szybkość działania też, zwłaszcza w Mk1. Jeśli chodzi o obiektywy to masz Tamrona, który jest calkiem niezly pod względem jakości a cena jest wyjątkowo niska, no i oczywiście Sigma. Jeśli chcesz nowy sprzęt to
@Otworz: lepsze matryce, lepszy AF, większa dostępność dobrych i tanich obiektywów, możliwość zaadaptowania dowolnego obiektywu (z canona też), genialne rozwiązania, modyfikowalne przyciski na korpusie, eye-af no i się nie grzeje jak robisz filmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RegulaminowyUzytkownik: MK1 są słabe, aczkolwiek MK2 to już dobre body i zdecydowanie warto, A7R II używam od kilku lat i to najlepsze body jakie miałem, a pare Canonów i