Wpis z mikrobloga

Czy macie wrażenie, że ostatnio na wykopie jest jeszcze gorzej niż zazwyczaj?

Mam wrażenie, że szambo tym razem się wylało. Ludzie bronią morderców z Nowej Zelandii, USA, postują w kółko rasistowskie i homofobiczne rzygowiny.

Znalezisko, które mnie popchnęło do takich przemyśleń to: https://www.wykop.pl/link/5670561/najgorsza-publikacja-naukowa-w-historii-magazynu-science/. OP linkuje do abstractu i dziwi się, że istnieją w tym abstractcie takie zdania:

The ecological and evolutionary consequences of systemic racism in urban environments


Serio ogląda się to trochę jakby małpy poszły do teatru.

#neuropa #4konserwy #niemamsilna4konserwy
  • 19
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Małpy razem silne. Tak to już jest, że wykopki gromadzą się wokół mocnych, ideologicznych tematów - a że wspólnym mianownikiem tych ludzi jest konieczność nieustannego zbierania atencji realizowana poprzez bycie politycznym edgelordem, to skutek jest prosty do przewidzenia.

Wokół danego tematu tworzy się kółko wzajemnej adoracji, które będzie spamować nim tak długo, aż się po prostu znudzi i przestanie działać: dostarczać plusiki i wykopy.

Ludzie potrzebują poczucia wspólnoty i siły
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

Czy macie wrażenie, że ostatnio na wykopie jest jeszcze gorzej niż zazwyczaj?

Nie, to co się dzieje z wyznawcami lewej strony już dawno przekroczyło granice obłędu i szaleństwa, masz odpowiedź od drugiej strony.

nalezisko, które mnie popchnęło do takich przemyśleń to: (...)

Takiego fikoła w abstractcie #!$%@?ć to trzeba mieć dobrze sprany łeb, więc nie, nie dziwi mnie
  • Odpowiedz
Nie, to co się dzieje z wyznawcami lewej strony już dawno przekroczyło granice obłędu i szaleństwa


@phat: W skali sowieckiego konserwatyzmu, który jest tak popularny w Polsce? Według tej skali tylko Korwin jest prawicowy

Takiego fikoła w abstractcie #!$%@?ć to trzeba mieć dobrze sprany łeb, więc nie, nie dziwi mnie


@phat: Jedyne fikołki, jakie widzę w tym temacie, to w komentarzach pod tym wpisem oraz pod znaleziskiem. I to fikołki
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

W skali sowieckiego konserwatyzmu, który jest tak popularny w Polsce? Według tej skali tylko Korwin jest prawicowy.

W skali normalnego cywilizowanego człowieka, niezależnie od poglądów. Wyrażasz wielkie zdziwienie że ludzie bronią 'mordercę'.

Kolejny wykop broniący mordercę: https://www.wykop.pl/link/5671019/zabil-dwoch-chuliganow-i-ranil-kolejnego-17-latek-z-zarzutami/


Z tego co widziałem są dwie wersje, że został zaatakowany i że zaatakował. Nie wnikam, nie śledzę. Wyjaśnię ci dlaczego będą go bronić niezależnie od tego jak było. Będą go bronić bo #!$%@?
  • Odpowiedz
miejsc pracy przez ludzi którzy nie skalali się ciężką pracą w swoim życiu.


@phat: Serio? W sensie uważasz, że protestują głównie lenie i nieroby?

Tytuł artykułu powinien brzmieć 'The ecological and evolutionary consequences of wealthin urban environments' to raz.


@phat: Przecież aktualna sytuacja ludzi w USA wynika bezpośrednio ze skutków segregacji rasowej. Wszystkie duże miasta w USA są posegregowane, wynika to z tego, że USA nigdy nie spłaciło długu, który
johny-kalesonny - > miejsc pracy przez ludzi którzy nie skalali się ciężką pracą w sw...
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Ale ty mnie nie zalewaj pytaniami bo to nie jest wywiad i odbiegasz od tematu. Pytasz czemu to Ci odpowiadam. #!$%@? nie protesty, to jest #!$%@? miast i kradzież z przyzwoleniem mediów wychylonych w lewo. Masz akcje i reakcje, ludzie będą się bronić bo chcą żyć w spokoju i pracować / prowadzić biznesy. Stany to nie Europa, tracisz robotę i pyk za parę miesięcy czeka cie ulica, więc tak trafią
  • Odpowiedz
Ale ty mnie nie zalewaj pytaniami bo to nie jest wywiad i odbiegasz od tematu.


@phat: Zadałem jedno pytanie i było to pytanie retoryczne

Tak, dokładnie tak uważam.


@phat: No to można kończyć dyskusję imho, bo to jest debilne stwierdzenie.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Ciekawa 'dyskusja', raczej wybiórcze odpowiadanie z twojej strony.
Tak przy okazji, ciekawi mnie jaka jest twoja wizja na rozwiązanie czarnego problemu w usa.
  • Odpowiedz