Wpis z mikrobloga

z ciekawości, co musieliby pokazać, żebyście byli zadowoleni?


@epi: Chociażby grę AAA fantasy crpg w otwartym świecie. Kolejny TES powinien już wyjść i nie ma. I zrobiła się posucha w tym temacie. Najbliżej tego obecnie są nowe Assasyny ale to nie jest jednak stricte fanstasy na jakie fani czekają. Jest co prawda zapowiedziany Avowed ale dopiero zapowiedziany, więc co wyjdzie za 3-4 lata dopiero. ;/
@vateras131: Ja czekam na Gods and Monsters. Ale wiem, że Ubi nic o grze nie powie przed premierą nowego Assasyna. Niby plotki mówię, że G&M ma wyjść w przyszłym roku, ale zaczynam trochę w to wątpić.
Coś o dying light 2, cyberpunk, diablo 4, elder scrolls 6, stalker 2. Liczyłem że pojawią się jakieś konkrety chociaż z jednego wcześniej wymienionego tytułu.


@Moted: Gamescom trwa chyba 3 dni? Liczę, że lepsze trzymają na koniec. Od razu powiem, że na Elder Scrolls 6 nie ma się co napalać. Przed TES ma wyjść ten Starfild jeszcze. Stalker 2 dopiero zapowiedziany, też bym nie liczył. Najbardziej realne, że o DL 2
@Variv: Miejmy nadzieje, na diablo 4 pewnie też nie ma co liczyć, ale tego dying lighta mogliby dać chociaż na początek 2021. ogólnie jutro wychodzi Wasteland 3 a obecnie ogrywam State of Decay 2 więc jest w co grać.
@Moted: dying light 2 to miał chyba jakieś problemy niedawno, ponoć mieli wycinać content, itp
nie dziwi mnie, że jest narazie cicho w temacie

a z drugiej strony cyberpunka ostatnio wszędzie pełno, redzi pokazują go po swojemu na własnych night city wire przecież

ogólnie za brak trailerów gier, które lubicie powinniscie obwiniać raczej twórców tych gier a nie sam event ;)