Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?łem się w opiaty Mirki. Jakieś porady?
Obecnie po 2.5 roku ciągu na kodeinie (1.5 roku) i tramalu ( kolejny rok ) doszedłem do sytuacji kiedy przyjmowałem 5 x 200mg Trampka, a i tak c&&ja to dawało. Udało mi się przez miesiąc z hakiem zejść do 3x150 kodeiny. Niestety na tym się zatrzymałem. Kolejne próby redukcji na 3x120, potem 3x90 itd. Powodują szybki powrót do 3-4x150 i więcej. Znów jestem teraz na etapie 3x120. Jakieś rady by to przetrwać? Benzo nie chce - wpadnę z jednego w drugie. Znacie jakieś inne substancje wspomagające odwyk, a nie powodujące kolejnego uzależnienia? Może jakies inne rady?

#narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f468a35d2fae7594528549f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie powinieneś iść na detoks szpitalny. Mało kto ma jeszcze te resztki samokontroli żeby samemu schodzić z dawek, zapisz się na detoks. Ja w twoim przypadku jeśli nie do szpitala to zrobiłbym cold turkey, po kodzie i trampku to mi wychodziło, po morfinie i pst mniej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznij jarać zielsko, ponoć nawet ludzie na heroinie dawali rade przechodząc na zielsko. Trawa łagodzi objawy odstawienia, relaksuje, wycisza itp. Gdzieś kiedyś o tym czytałem. Trzymaj się, nie marnuj życia!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz jak wygląda schodzenie z dawek praktykowane w szpitalach? Baardzo powoli. Obniża się dawkę nawet kilka miesięcy przy długo działających opiatach. Wtedy objawy odstawienne są minimalne. Ty bierzesz kodę tak więc pół biedy, bo to short acting opiate. Możesz obniżać w sposób medyczny czyli powiedzmy o 15mg co 3 dni, albo zastosować się do przyśpieszonej wersji z poradnika Dex’a na hyperreal, tam też masz fajny poradnik. Jak Ci się
sononaks - @AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz jak wygląda schodzenie z dawek praktykowane...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Iść do szpitala jak to jest i tak najbardziej rozsądna opcja, bo wtedy bardzo Twoje szanse wzrastają na odstawienie. Ale badania pokazują, że stopniowe zmniejszanie dawek też zwiększa szanse, tak więc odradzam cold turkey
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Chociażby pregabalina (przeciwskrętowo) i ssri (przy wlasciwej fazie odwyku 1-12 msc), jeżeli zatrzymales sie na trampku ew. majce p.o. to po 3 nieudanym odwyku domowym polecam odwyk szpitalny* oraz implant z naltreksonem.
*pod warunkiem że należysz do osób w przypadku ktorych taki coming out nie przekresli kariery zawodowej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na pewno najlepiej się zaszyć gdzieś w odosobnieniu no i suplementacja jest mega pomocna, potrafi zmniejszyć skręta. Tak jak wyżej wspominali pregaba pewnie jest dobra, ale nie miałem okazji próbować i na pewno zioło potrawi znieść cięższe chwile, kiedy ciężko przymusić się, żeby ogarnąć obok siebie i zrobić sobie jedzenie.
Z suplementów jakie stosuję to:

1. Kurkumina 300mg + 25 mg piperyny 3x dziennie (anatagonista nmda, obniża tolerancję na opio, szybciej mija withdrawal + ma inne zdrowotne cechy), DXM 15 mg 1-2x dziennie (jak wyżej), L- Dopa 2x dziennie (podnosi dopaminę), l- tryptofan/ 5-htp przed spaniem (nie wiem czy pomaga na efekty odstawienne, ale nie zaszkodzi użyć).
2. Minerały i witaminy:
Ja używam Magnez, wit C, kompleks B, A+E
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: odwyk/detoks a nie oszukiwanie siebie mniejszymi dawkami. Albo rzucasz albo nie. Nie ma półśrodków. Musisz podjąć decyzję. Jeśli chcesz przestać to musisz byc psychicznie nastawiony i silniejszy niz nałóg. Zadaj sobie pytanie dlaczego ćpasz. Jesli to powód natury psychicznej to musisz sie najpierw pozbyć przyczyny cpania. Powodzenia
  • Odpowiedz