Wpis z mikrobloga

Mam wrazenie ze friz nie nagrywa juz z nimi bo sie poprostu wstydzi jakie to są raki nie majace zadnego pomyslu na kanalu i filny xD kazdy z nich (oprocz mixera) dostal na start kanalu odrazu po kilkaset tysiecy subow i ogromne zasiegi a te ameby nawet njc kreatywnego nie potrafia wymyslic. Melepeta tromba i jego (wszystkich) dziewczyna to juz wgl przebiaja skale zenady i raczyska na polskim youtubie xD ida cos zjesc i przy okazji magrywaja film z tego ze oceniaja kebaby albo marcucha ktor tylko maluje sie na filmach i opowiada o swoich #!$%@? tatuazach xD niech lepiej opowie o swojej przeszlosci to chociaz bedzie cos ciekawego na tym kanale bo narazie jeden rak czyt. Tromba wypromowal kolejnego nieroba czyt. Marcucha jadacego na zasiegu friza. Jedyny szacunek mam tylko do Mixera ktory wchodzac do ekipy mial juz kanal 500k subów i tak czy siak bez friza dalby sobie rade nagrywajac te swoje filmiki. Mini majk bez dzodza by sie nawet wysrac nie umial. Krzychu jak to Krzychu wszystkie pieniadze wyrzuca w auta i daje mu niecaly rok jak wroci do kina popcorn sprzedawac. Murcix zenada. Ciezko sie ja slucha i oglada. Non stop ten glupi smiech. Wersow wiadomo. Ujemne IQ ale cos niby probuje dzialac z tym swoim kanalem i sklepem zeby oduzaleznic sie od friza. Co nie zmienia faktu ze i tak jest tępa i chyba najglupsza w ekipie probujaca zgrywac pseudointeligentna. Najlepiej jak mowi o swpim teamie 'sówki' gdzie 95% jest Karola XD Daje czas max do konca roku i caly ten hype na ekipe minie. Zostanie tylko Karol ze swpimi widzami a reszcie tak spadna zasiegi ze Krzychu bedzie jezdzil dalej starym oplem a nie M2 w leasingu. Dostac taki start i nie umiec tego wykorzystac to trzeba byc naprawde tumanem, gdzie wiekszosc youtuberow pracuje ma takie kanaly latami.
#friz
  • 20
@Miho32: Dla mnie akurat Majk z tych pojechanych przez Ciebie miewa momenty. Wiadomo, Dzodzo mu pomaga, ale niektóre filmy naprawdę ma o klasę wyższa od reszty (nie są wybitne, bardziej wyróżniają się na tle tego gowna). Jedynie Tromba dziwi, bo regres w jego filmach jest olbrzymi. Nie wiem czy mu się nie chce czy co, ale wszystko tak na pale robione.
@Miho32: mi sie wlasnie te filmy z restauracji podobaja, cos innego, cos nowego. Ma jakis innowacyjny rodzaj filmow, podobnie wersow ma cos swojego tą lumpeks vs sieciowka. Krzychu z rozrywkowego kanalu chcial zrobic specjalistyczny wiec pomysl byl no ale nudny niestety dla wiekszosci widzow nieciekawy. Majk mogl fajnie pociagnac serie pt rozmowy przy barze, cos w stylu talk show oczywiscie nie pociagnal. Reszta szkoda komentowac. Dziwi mnie tylko Pateca lenistwo, bo
@Madoxxx: o to to dokładnie to, Friz naprawdę mądrze rozegrał cały ten pierwszy sezon i stany. Niby każdy debil mógłby zrobić to co on na początku, czyli robić cringe filmy, a on z tego zrobił youtubowe reallity show i trzepie gruby hajs. I patrząc na to poprostu nie wierzę że on bez celu czy pomysłu wrzuca byle jakie filmy
@corryand: Patecki wrzuca filmy rzadko, bo nie robi ich dla kasy, tylko z zajawki. Dzięki tej całej ekipie miał już w #!$%@? możliwości na zostanie bogatym nierobem z kolejnym nudnym kanałem, ale gość woli wrzucić jakiś filmik raz na miesiąc, ale przynajmniej ciekawy i szczery. Dlatego lubiłem oglądać jego i Bodzia na WszystkoVlogu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Miho32: jak dla mnie to oni próbują na siłę zmienić kontent i niestety, ale im nie pykło. Ja rozumiem, że chcą dalej to ciągnąć, chcą starszej widowni, ale starsza widownia oczekuje już konkretów a nie takiego pierdu pierdu. Ja tam jako sędziwa staruszka, w sumie fajnie się bawiłam w 1 sezonie. Mimo, że kontent dla dzieci, to był "prawdziwy". Teraz wszystko takie sztuczne, takie napompowane. No i przede wszystkim daily obrzydziło