Wpis z mikrobloga

Nowa zabawka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Smoant knight 80 cena: +- 150zl + baza RBA +-35 zl

Krótka recka:

Szukałem od jakiegoś czasu czego mniejszego od Draga 2 który działa w dalszym ciągu i polecam go jako wół roboczy bo jest niezniszczalny, i naszło mnie na AiO. Kilka już przerobiłem na początku tej mody i byłem zawiedziony, lecz po czasie fajnie to poszło do przodu i firmy zaczęły robić coś naprawdę z głową.

W sumie ten modzix był w karcie AiO lecz jest pełnoprawnym modem, ma wymienna baterie 18650 co jest w moim przypadku koniecznością ( lubię być zabezpieczony posiadaniem dodatkowego aku przy sobie ). Posiada atomizer ( pasujący tylko do tego modelu) i nie jest to zespół grzewczy jako całość możemy wyjść ustnik oraz grzałkę. Jest dość lekki przez to że jest wykonany z plastiku wraz z atomizerem i największą wagę stanowi tu aku. W moim odczuciu powienn być wytrzymały bo wygląda naprawdę silidnie, magnesy bardzo mocno trzymają pokrywkę oraz atomizer. Grzałka dołączona w zestawie oddaje fajnie smak, dym jest dość chłodny co jest dla mnie na +, największą zaletą tego oto urządzenia jest dokupiona osobna baza RBA także czekam tylko na to aż grzałki mi się skończą i kręcimy swoje. Nic nie cieknie obsługa jest prosta, ma te wszystkie podstawowe funkcje lecz głównie uzywam samego trybu VolksWagen. Zbiornik ma chyba 3 ml co jest niezłe jak na coś tak niedużego. A no i bym zapomniał gdy wpinamy atomizer wtem modzix wykrywa samoistnie grzałkę i od razu ustawia najlepsze napięcie dla niej, co się nie do końca sprawdza bo nie mam zamiaru całować na 58w grzałki 0.3 nie moja bajka, ustawiłem sobie na zakres 22-28 i tu czuję się najlepiej.

Za tę cenę uważam że fajny zakup i mam nadzieję że posłuży już do końca mojej kariery z vapowaniem mam nadzieję że jak najszybciej ()

Nie linczujcie mnie pierwszy raz chciałem się podzielić czymś w formie recenzji jako takiej na szybko pisanej.

Trzymajta się ciepło( ʖ̯)

Edit: zdjęcia zapomniałem xD

#epapierosy #epapieros #vape #czornyfingersthings #recenzja
  • 1