Wpis z mikrobloga

@Xenesthis: @TripleSec: Od półtorej roku chcę kupić głośniki i chyba nigdy ich nie kupię. Kiedyś miałem parcie na Z5500, ale wtedy nie było kasy. Później pojawiły się Z906 i teraz spokojnie mnie stać, ale wcale ich jakoś specjalnie nikt nie poleca. Z drugiej strony nie jestem #!$%@? audiofilem i nie chcę dać sobie wcisnąć sprzętu za kilka tysi. A z trzeciej strony kupiłem kiedyś na promocji w iBoodzie amplituner który
@TripleSec: No i właśnie zastanawiam się czy trzymać go spokojnie do czasu aż się wprowadzę do własnego mieszkania i urządzę sobie pokój multimedialny z kozackim kinem domowym, czy teraz go sprzedać, a za te 2-3 lata kupić coś nowego. Nie wiem, czy za 2 lata amplituner który bedzie kosztowal powiedzmy 2000 będzie lepszy od tego który 5 lat wczesniej kosztowal 5000.
@KikU: wprawdzie miałem serię pierwszą ale myśle że niczego nie zepsuli, niebęde opisywał bo po internetach znajdziesz opinie, w sumie chciałem zwrócić uwagę na ten model, w każdym razie byłem bardzo zadowolony z zakupu, pozatym to JBL firma dosyć znana, a wyglad kwestia gustu;) mi też jakoś nadzwyczajnie się nie podobają, ale suba i tak wkładasz pod biurko a same satelitki wcale tak źle sie nie prezentują
@KikU: Wiesz, niekoniecznie cena świadczy o jakości (vide: Beats by Dre) ale ciężko mi coś powiedzieć w tym wypadku. Z drugiej strony, sprzęt z lat 80tych lepiej dziś gra niż niejedna "nówka" ;)