Wpis z mikrobloga

Te, ktore uzyto w dzialaniach operacyjnych kgb, gru czy cia, stanowia pewnie nie tyle jakis procent, co promil wszystkich trucizn, jakimi sluzby bezpieczenstwa dysponują. Az czasem sie czlowiekowi marzy, by do jakiegos archiwum wpadl ktos z obcego obozu i im to wszystko wykradl i opublikowal.


@giocarte: Może nie odpowiem Ci, dlatego w osobnym wpisie ale przytoczę pewną anegdotkę z życia. Gdzieś na etapie studiów pokłóciłem się z matką o kolejną pogadankę o narkotykach i dopalaczach.
Że szkodzą, uzależniają i dobrze że zakazali bo nie można będzie kupić bo biednym dzieciom na siłe wpychają i stoją pod szkołami i tak ogólnie to wczoraj coś upędzili a dziś sprzedają…

Pokazałem jej jak to wygląda z dowozem do domu. Przyszła paczka z jeszcze legalnymi wtedy RC, pokazałem jej opis każdej z substancji i wyszło:
* Żadna z nich nie była młodsza niż 50 lat
* Tanie (jak na legalną alternatywę)
* Z dostawą do domu, absolutnie legalnie mimo obowiązującej opinii że wszystko już zakazane
* Bez kontroli wieku, która mogłaby jakkolwiek zaważyć na przesyłce (każdy debil umie kliknąć mam 18 lat)

Tak mnie naszło jak czytałem mnogość tych substancji (jak tylko dodawali do listy coś to zaraz pojawiał się nowy zamiennik).
Analogicznie będzie to wyglądało z truciznami zapewne.
#narkotyki #dopalacze
  • 1