Wpis z mikrobloga

@srodaczwartek: tak, dokładnie o to - uuu to straszna bida :(
Dodatkowe pytanie - jest cos takiego jak "cyfrowa równowaga", gdzie w określonych godzinach telefon jest wyciszony itd. Widzę że nie ma tam możliwości ustawić też żeby rozłączał wszystkie sieci, czyli trybik samolotowy. Jest gdzieś jakaś opcja żeby tryb samolotowy na określone godziny włączyć?
@srodaczwartek: @Ramone: ja się właśnie z Xiaomi przesiadłem i mi tu trochę rzeczy brakuje. Dzięki, rozważę tę apkę. Da tutaj rade wgrać inna wersje systemu itd? Jestem zielony w temacie, ale kiedyś to było dość popularne wśród użytkowników Motoroli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@madstorm: tak wygląda normalnie Android jak w Motoroli. Przyzwyczaiłeś się do najbardziej rozbudowanej modyfikacji Androida Miui i domyślam że teraz dziwnie to wygląda jak trzeba samemu to dogrywać. Lepiej się przyzwyczaić niż kombinować z jakimiś nieoficjalnymi sofami które pewnie niewiele zmieniają, mają błędy i przez które stracisz gwarancję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@madstorm: większość rzeczy można zastąpić alternatywnymi aplikacjami. Da się przyzwyczaić. Ten program co wkleiłem to używam go chyba z dwa lata.