Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szypekwsp: Poniższą instrukcje reinstalacji oprogramowania można przeprowadzić tylko na systemie operacyjnym Windows 7, 8 i 10.

W Rockusb Driver znajdują sie sterowniki, proszę "wypakować" zawartość i zainstalować .

Poniżej podaję link do zainstalowania sterowników na komputerze :
htmlhttps://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028443/windows-10-update-drivers

Etap 1:

1. Ładuj czytnik przez 3 godziny i odłącz od zasilania.

2. Wyłącz urządzenie, przytrzymując przycisk „włącz/wyłącz” przez 20 sekund.

3. Pobierz paczkę z linku poniżej:
https://drive.google.com/open?id=1rtKkHd-cscD9UClkus_tdbFvQ83hJy25

4. Wypakuj pobrany plik „zip”.

3. Otwórz katalog Prime HD Tool i uruchom aplikację ArtaTech Tool klikając na nią dwukrotnie lewym przyciskiem myszki.

Etap 2:

1. Upewnij się, że czytnik jest wyłączony oraz odłączony od komputer/źródła zasilania.

2. Naciśnij jednocześnie prawy dolny i prawy górny przycisk przewijania strony. Przytrzymując oba przyciski przewijania podłącz czytnik do komputera za pomocą kabla USB.

3.1. Jeśli w aplikacji Arta Tech Tool w oknie „Conected devices” pojawi się zielone pole
oznacza to, że urządzenie jest gotowe do przeprowadzenie reinstalacji.

3.2. Jeśli w aplikacji Arta Tech Tool w oknie „Conected devices” pojawi się różowe pole ( Rysunek 2) kliknij na przycisk „Switch”, aby zmienić kolor pola na zielony ( Rysunek 3 )

3.3. Jeśli w aplikacji Arta Tech Tool w oknie „Conected devices” po kilku minutach pole wciąż pozostanie szare, powtórz czynność z pkt 1 oraz 2

4. W aplikacji ArtaTech Tool w polu „ FV Path” (Rysunek 1) otwórz plik „.img”, który znajduje się w katalogu Prime Tool.

5. Kliknij na przycisk „ Restore” ( Rysunek 4) . Urządzenie rozpocznie proces reinstalcyjny. Następnie czytnik zresetuje się i uruchomi ponownie.

6. Po zakończonej retranslacji kliknij na „Exit” i odłącz czytnik od komputera.
  • 8
  • Odpowiedz
@ogrod87: Kurde, zaciąłem się na punkcie 3.2 (etap 2). Pojawia się różowe pole, wciskam "Switch i dostaję:
Switch Action
Switch Start Total <1>
Switch Done Successful <1> Fail <0>
... i wraca do szarego pola.
Nic się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie, nic nie miałem. Mi poszło bezproblemowo. Od tamtego czasu żadnych problemów. Robiłem to na win7, jeśli coś to zmienia
  • Odpowiedz