Wpis z mikrobloga

Mam problem z uruchomieniem Simsów 2, po naciśnięciu "Graj" na Originie lub odpaleniu z ikony na pulpicie pojawia się czarny ekran i po 3-4 sekundach wraca do pulpitu ze zmienioną rozdzielczością i nie można nic kliknąć a w menadżerze zadań Simsy widnieją jako aplikacja która "nie odpowiada". Próbowałem już uruchamiać jako administrator, w trybie zgodności z XP, win7 i win8, ze zmienionym DPI, zaznaczyłem opcje DirectPlay i różnica była tylko czy wracał do pulpitu lub czarnego ekranu jednynie z kursorem. Dodatkowo zawsze jak wraca do pulpitu to monitor powiadamia mnie że zniemił rozdzielczość na FullHD. Kończą mi się pomysły. A jeszcze 2 lata temu uruchamiały się bez zająknięcia. Ktoś ma pomysł? #simsy #thesims #gry #grajzwykopem #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananoweDziecko: hmmm, dziwne dziwne :\ wiem, że gdzieś w zaułkach internetu jest taki program do TS2, który naprawia je pod różnym kątem np. zwaloną jakość wody, problemy z jedną rozdzielczością, czarne kwadraty pod nogami Simów itp. tam była też chyba jakaś opcja na problem z uruchomieniem. Tylko kurcze nie pamiętam nazwy tego programu ( ͡° ʖ̯ ͡°) i wiem że na pewno to działało też na
  • Odpowiedz
  • 1
@BananoweDziecko też tak mam, kwestia że sims 2 uruchamiają się w innej rozdzielczości + potrzebują czasu by się ogarnac. Jeśli nie wywala błędem, to nie ruszaj kompa przez jakieś 20 minut - tyle może zająć poerwsze uruchomienie z tworzeniem się folderów itd. Jak nie pomoże, to spróbuj zainstalować na dysku z systemem
  • Odpowiedz
@BananoweDziecko: Odpal Simy i poczekaj parę minut, na moim PC zanim pojawi się intro mijają z dwie minuty. Tak długo jak jest na pasku zadań, to gra chodzi.

Potem jak się uruchomi, wejdź w dowolną lokacje i sprawdź jak wyglądają opcje graficzne, jeśli nie będzie można zmienić rozdzielczości i lub ustawień, trzeba będzie skorzystać z jednego programu.

Mimo wszystko dwójka ma swoje lata ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz