Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czemu jak są np kosmetyki czy żele pod prysznic które pachną bardzo fajnie i przyjemnie to nie zrobią perfum z tego zapachu?
Np z original source żele, czy Ziaja żel kakaowy pachnie jak ciasteczko.
Lub balsam organique pour homme.
Jak czytam recenzje kosmetyków to wiele osób wychwala zapachy, czemu więc w to nie idą skoro moglby być popyt?
#perfumy
  • 18
@Zimnok a chciałbyś pachnieć cały dzień ciasteczkiem? Trochę jakbyś pracował w cukierni i się nie umył po robocie.

Po prostu w czym innym ludzie chcą być chwilę w wannie a czym innym pachnieć na ulicy. Często ludziom samym się wydaje, że czegoś chcą ale na dłuższą metę nie byliby zadowoleni. Eksperci od zapachów mają tę wiedzę.
To tak jak z jedzeniem, czasem masz ochotę na jakiś deser i oddałbyś za niego królestwo,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaZyL4: ja tam lubię gourmandy więc bym mógł :)
Z resztą fajnie jest mieć wybór, nie zawsze będę używał tego samego żelu pod prysznic i nie zawsze będę używał tych samych perfum
@Zimnok zapach pieprzonego fiolka-mi on na wiosnę/lato bardzo przypasował. Na jesień/zimę polecam wyrwać na promocji 30% w Douglasie żel 18.21 Man made sweet tobacco spirits. Zapach slodkiego tytoniu. W promocji do wyrwania za 69zl za 900ml i opakowanie wygląda jak flaszka whisky
@Zimnok: The Library od Fragrance (dawne Demeter) mają dużo jadalnych zapachów typu ciastko albo wata cukrowa. A oprócz tego mnóstwo dziwnych, jak cmentarz np. ( ͡° ͜ʖ ͡°) do dostania w notino. A i przypomniało mi się: Malizia seria bon bons, na Allegro znalazłam ostatnio. Niby to dla dzieci ale chyba sama się skuszę ( ͡ ͜ʖ ͡)