Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bedbugsgullet123: ustawiasz sobie odopwiednią temperaturę, tutaj odsyłam do tabelek z informacjami jakie substancje się wydzielają prz konkretnej temp, można sobie poeksperymentować. Czekasz około 20 sekund aż się nagrzeje, i jako że fenix to wapo sesyjne, masz 4 minuty dopóki sam się nie wyłączy. Ja osobiście robię 1,5 sesji na nabiciu i jadę od 200 do 215 stopni co 5, podbijając co jakieś 3 buchy, ale to własne preferencje.
  • Odpowiedz
@bedbugsgullet123: tak, robiłem ogromny research przed zakupem, fenix ma jedną ogromną wadę, niewymienną baterię, zgaduję, że dużo jarasz skoro chcesz przyoszczędzisz, także jak siądznie bateria musisz kupić nowego. Wziąłem vapcapa, masz pełną kontrolę nad temperaturą, wszystko tam włożysz, szybko wymyjesz, wystarczy mózg.
Na zdjęciu mój półroczny vapcap, który był używany praktycznie całe dnie, wątpie byś fenixa dalej miał, pozdrawiam.
P.....i - @bedbugsgullet123: tak, robiłem ogromny research przed zakupem, fenix ma je...

źródło: comment_1598176298F7RCUEmscuoxj86ZXB3mVO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bedbugsgullet123: Jak używasz zwykłej zapalniczki to może być, ja od zawsze używam żarowego palnika, do 20s i jesteś gotowy, dodatkowo jest o wiele mniejszy. Jedyne koszta eksploatacji to właśnie palniki (ciężko porządny znaleźć kompaktowy), oraz gaz do nich. Jedyna wada jak dla mnie na początku używania go to była mała pojemność komory, no ale miałem ogromną tolerkę jak się przesiadałem na niego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bedbugsgullet123: wejdź na kanał YT Dynavap i serie Snap, tam omawiają jak podgrzewać, jak czyścić itp. Ja lubię vapcapa bo mam małą tolerancję na razie, więc komora zmniejszona na pol (zdaje się że to 0.25 g) mi wystarcza na 2 sesje i jest mi dobrze, nie za dużo nie za mało. Sticky brick Jr też kosa, ale kopię jak koń i wymaga techniki. Mam Xmax starry 3, niby spoko, ale
  • Odpowiedz
Starry 3.0, pale w #!$%@? i serio jestem zadowolony.
Testowałem vapcapa 2018, fenixa mini i wg mnie starry wygrywa.
  • Odpowiedz