Wpis z mikrobloga

Tylko 115.99$ [ok 440zł] za podwójną kamerę samochodową Viofo A129 Duo z GPS
Świetna cena i dostawa bez VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Polsce blisko 800zł

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------------------------

Viofo A129 Duo z GPS
⏩115.99$ [CN Direct]
▶️Kod: BGVIOFO129
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT 1.5$
(obecnie dostawa trwa ok 2tyg)

➡️ W skrócie
Najlepsza w tej cenie podwojna kamera samochodowa z GPS, WiFi i swietnym sensorem Sony Starvis w obu kamerach, dzięki czemu świetnie nagrywa w dzień i w nocy. Obsługują oczywiście tryb parkingowy. Dodatkowym atutem są kondensatory zamiast baterii. Kamery są niewielkie, dyskretne, przytwierdzane na taśmę. Jest polskie menu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cena kamery w Polsce to ok 800zł.

➡️ #recenzja
VIOFO A129 duo to zestaw dwóch kamer samochodowych na przód i tył. Kamery mocowane są do szyby na taśmie dwustronnej 3M. Po zamontowaniu na szybie zajmują niewiele miejsca. Przednia kamera ma kształt łezki i ma ekran. U mnie jest umieszczona [schowana] za lusterkiem wstecznym. Kamera ma ruchomy obiektyw [góra/dół], dzięki czemu możemy po przyklejeniu do szyby zmienić kadr. Kamera tylnia jest mniejsza, też ma regulowany obiektyw. W obu kamerach zastosowano przetwornik obrazu Sony IMX291 "Starvis" i obiektyw F/1.8. Osiągnięto świetną jakość obrazu w całkowitej ciemności.

⏩Jeśli chodzi o nagrania otrzymujemy świetną jakość nagrywanego obrazu, zarówno w dzień, jak i w nocy. Kolory są naturalne a obraz ostry. Niemal w każdych warunkach możemy odczytać tablice rejestracyjne innych samochodów. W zakresie rozdzielczości nagrania mamy do wyboru 1920 x 1080p FHD (60/30 klatek/s), 1280 x 720p HD (120/60/30 klatek/s).

⏩W kamerze znajdziemy też tryb WDR, czujnik wstrząsów i tryb parkingowy. Kamera ma też moduł GPS, dzięki czemu np. może być rejestrowana prędkość, czy można zobaczyć ślad trasy.

⏩VIOFO A129 duo wyposażona jest też moduł WiFi, dzięki czemu można połączyć kamerę z telefonem [aplikacja VIOFO] i podejrzeć/zgrac nagrania. Aplikacja jest przyjazna, łatwa w obsłudze. Połączenie z siecią kamery jest bezproblemowe.

⏩Menu jest w języku polskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩Jedyny minus, jaki mogę wskazać to dość gruby kabel do połączenia kamery przedniej z tylnia, trzeba troche się pobawić żeby go upchnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

⏩W zestawie znajduje się:
-kamera przednia z GPS
-kamera tylnia
-kabel do zasilania z ładowarką samochodowa
-kabel do połączenia obu kamer
-dodatkowe taśmy, zaczepy i narzędzie do montażu
-instrukcja

Polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)

#banggood #kamerasamochodowa #wideorejestrator #sebeksspoleca #itemyzchin #chinskiecuda #viofo #viofoa129

sebekss - Tylko 115.99$ [ok 440zł] za podwójną kamerę samochodową Viofo A129 Duo z GP...

źródło: comment_15981666537vXypNfaG3IaMUH8XO0DGk.jpg

Pobierz
  • 3