Wpis z mikrobloga

Wykopowa konserwa to istota niezwykle prosta, być może gdzieś jest prawak-matka który nimi wszystkimi steruje


@L3gion: Kocham za to porównanie. xDD
Teraz już wiem dlaczego dyskusja z konserwami wygląda jakby rozmawiało się za każdym razem z tą samą osobą.
  • Odpowiedz
@LubiePaczki: nie, oni by się zbulwersowali jak @DarkenSound, że PRZECIEŻ FASZYŚCI JUŻ NIE ISTNIEJĄ!!

Po czym wróciliby do swojej grupki pisać że it's okay to be white i że white lives matter, a w ogóle to murzyni, żydzi i marksiści kulturowi próbują zniszczyć cywilizację Europy Zachodniej, ale w końcu przecież "nadejdzie dzień sznura". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asmo: nie wiem, ale mogę to wywnioskować używając indukcyjnego rozumowania:
- Na prawicowych newsach plusowane na zielono są najczęściej wiadomości nacechowane prawicowo przez prawicowo-nastawionych komentatorów
- Minusowane na czerwono są najczęściej wiadomości nacechowane lewicowo przez lewicowo-nastawionych komentatorów
- Mój komentarze zaczęły się od lewicowych argumentów i mój profil wskazuje że mam lewicowe poglądy.
Nie mam dowodów na to kto klika plusy a kto klika minusy, mało tego nie mam nawet dowodów
  • Odpowiedz