Wpis z mikrobloga

Od dwóch miesięcy uczęszczam regularnie. Ćwiczę z greyskull lp. Dieta około 3k kcal, 160b, 80t, 300+w. 185 cm wzrostu, obecnie 83.5kg wagi. Od jakiegoś czasu robi mi sie spore zatluszczenie dolnej partii brzucha plus boczki (sylwetka skinny fat). Ograniczyć kalorie czy więcej cardio? Obecnie 1x w tygodniu orbitrek 30min #mirkokoksy
  • 10
  • 0
@ArRog z bardzo małej aktywności fizycznej i małych kaloriach przestawiłem się na dietę z suplementacją i regularne ćwiczenia, więc kilogramy mnie nie zaskoczyły :P tylko ten brzuch mi się nie podoba, mimo dorzucenia ćwiczeń na tą partię, nic nie idzie w lepszym kierunku
@pahamakaa: zrozumiałem że jesteś na masie i kilogramy na plus są porządane. Bardziej chodziło mi o sam przyrost wagi. Pamiętaj że zawsze zyskujesz nie tylko mięśnie, ale i tłuszcz. Zbyt duża nadwyżka i zbyt szybki przyrost wagi to tez więcej tłuszczu. Zawsze wydawało mi się, że powinno się celować w przyrost wagi około 0,5kg/tydzień żeby nie ulać się za mocno, a maksymalnie wykorzystać przyrost mięśni, ale tak jak mówię - poczekaj