Wpis z mikrobloga

  • 1
@Goronco ja pierdziel ( ͡° ʖ̯ ͡°) dobrze jest się zatrzymać na jakiś czas i farmic tylko na to gold? Bo cZasami coś sobie kupię za kasę jak bsttlepasa ale na nic więcej to nie będę wydawał. I czy opłaca się grać duosy ? Ogółem chyba najlepsza gierka w jaką grałem na telefon rozbudowana itp
  • Odpowiedz
@CzornyFinger na którym czapterze jesteś? Ciężko stwierdzić, ja mam dopiero 100pkt i idzie to jak krew z nosa. Masz już runy odblokowane? Generalnie warto najpierw choć trochę dobić talenty, a potrm robić runy więc teoretycznie się opłaca (ja tak robię. Z tego co wiem inni robią różnie)

Też kupuję tylko fajne ofert typu battle pass. Od tego sezonu battle pass ma nową formułę i jest #!$%@? więc chyba już nie będę kupował.
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco ja gram może z tydzień i w sumie muszę kilka itemow wykuć nowych albo trafić tylko ciężko z tym dropem jest a chapter mam 8 dopiero. Tego bossa ostatniego losuje mi głupiego i nie daje rady go zbić jeszcze całego
  • Odpowiedz
@CzornyFinger tylko nigdy nie dismantluj żadnych itemkow. Zawsze rób te evenety w ostatniej zakładce na itemy i golda. Zakres golda zwiększa się za każdym razem jak grasz ten tryb, dla przykładu ja zbieram z niego po 60k
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco no na początku tak robiłem potem postanowiłem poczytać i trochę itemow poszło w dupę xd masz na myśli że jak np gram raz za darmo a potem kupuje to się ciągle golf zwiększa ?
  • Odpowiedz
@CzornyFinger jeszcze co do kupowania. Ja zawsze kupuje jeden event na golda, a czasem na itemy (tylko za 50 gemów, bo potem za 100).

Masz meogika, to ładnie. Ja gram na ayanie ale kwestia preferencji. Tsk czy tak warto mieć wszystkich hero, bo każdy z nich daje bonusy na odpowiednim lvlu (choć nie są one chyba jakoś w #!$%@? wielkie). Ja osobiście trzymam zawsze zapas około 2k gemów w razie gdyby vendor
  • Odpowiedz
  • 0
@Goronco jak Ty już jakiś pro xd ale wiem o czym mówisz też mailem okazję bumerang kupić fioletowy za 200 i brakło ;( nie wiedziałem która postać wybrać i zbytnio się nie zgłębiałem w szukaniu temu kota wzialem choć mocno zastanawiała mnie ta ayane ten bonus unikalny jakoś lepiej by chyba mi pasował ale już za późno, póki nie zrobię talentów kot musi zostać
  • Odpowiedz